Altın SIM Kart ödülleri – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Altın SIM Kart ödülleri

Teknolojide önemli paya sahip olan mobil alanında Türkiye’de ilk kez düzenlenen ALTIN SIM Kart Ödülleri büyük ilgi ile başladı. Mobil Operatörler, Cep Telefonların ve Teknolojilerinin yarıştığı tek yarışma olarak adından söz ettiriyor.  Bana göre şüphesiz cep telefonlarının en iyi şekilde sunulduğu ve karşılaştırıldığı site olan Mobiletişim sitesi bu organizasyona öncelik ediyor.

Altın SIM Kart Ödülleri

Üç ana kategorideki toplam 20 alt kategoride 100’den fazla adayın yarışacağı organizasyonun oylaması halka açık olarak gerçekleştirilecek. Farklı sektörlerden oluşan jürinin de oylamalara katılacağı Altın SIM Kart 2008 ödüllerinde, 5 Eylül’de başlayacak oy verme işlemi 5 Ekim 2008 tarihine kadar devam edecek.

Hem adayların hem de oylamaya katılanların birbirinden değerli hediyeler kazanacağı Altın SIM Kart ödüllerinin sonuçları 10 Ekim 2008 tarihinde Cebit Bilişim Eurasia fuarında yapılacak törenle açıklanacak.

İlgili Siteler ;
http://www.altinsimkart.comhttp://www.mobiletisim.com

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz