Turkcell 3G fiyat ve markalarını açıkladı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Turkcell 3G fiyat ve markalarını açıkladı

Burada size Turkcell3G ile ilgili bazı bilgilendirmeler yapmıştım. Ve bugün (28.07.09) Turkcell tarafından yapılan basın toplantısında Turkcell3G ile ilgili beklenen fiyat ve marka bilgilendirmeler yapıldı. Kişisel olarak kullanmak istediğim 3G’nin fiyatlarını normal bulsamda yinede beklendiği kadar da ucuz olmadığını söylemek istiyorum. Ama verilen hizmeti düşündüğümüzde fiyatı göz önünde bulundurmamanız gerekiyor. Yazının devamında açıklanan fiyatları, cihazları ve markaları görebilirsiniz. Ve devamındaki linklerden Turkcell3G hakkında ayrıntılı bilgilendirme alabilirsiniz.

Turkcell3G Servisleri

TURKCELL3G WEB SİTESİ

4 yorumlar On Turkcell 3G fiyat ve markalarını açıkladı

 • bence şimdi alınmaz biraz fiyatlar düşer

 • Bence kampanyalar güzel. Rekabet işimize yarayacak.

 • Ben 2003 yılından beri 4 gb kotalı ADSL kullanıyordum. Ve 6 sene boyunca hiçbir zaman kotayı dolduramadım.
  Aylık ödediğim fiyat 29 TL + telefona ödediğim sabit ücret olan 9.75 TL idi.

  Turkcell 3G de aynı (2 yıl anlaşmalı 4 GB kotalı) fiyata geliyor ve daha hızlı düşüncesiyle gittim 2 yıl anlaşmalı 4GB kotalı paketi aldım vee 8 gün kullanımla 4 GB kotayı doldurmuşum nasıl oldu anlamadım. 6 senede ADSL ile dolduramadığım Aylık 4 GB lık kotayı 8 GÜNDE DOLDURMUŞUM. Bunun üzerine bir yanlışlık vardır herhalde diye turkcell müşteri hizmetlerini aradım fakat biri öbürüne aktarıyor öteki berikine neyse tam 1 saat 28 dakikanın sonunda bir kişiye bağladılar beni. O da sistem çok yavaş ekranım şu anda açılmıyor cevabını verdi. DİYECEĞİM ŞU Kİ; REKLAMLARA KANMAYALIM, ALDATILMAYALIM.

  HA ben şimdi ne mi yaptım? tekrar ADSL başvurusu yaptım bunları şu anda ADSL den yazıyorum.
  NALET OLSUN BÖYLE 3Gye.

 • ozaman beklicez rekabeti fiyatlar düşücek nede olsa

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz