Windows 7 – Yükseltme ve maliyetleri – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Windows 7 – Yükseltme ve maliyetleri

22 Ekim 2009’da piyasada yerini alan Microsoft’un Windows ailesinin son sürümü Windows 7’nin yükseltme (upgrade) ve full versiyon maliyetleri hakkında birkaç bilgilendirme yapmak istiyorum. Öncelikle şu iyi haberi vererek sizi rahatlatmak istiyorum, Windows 7 yükseltme sürümleri diğer eski windows sürümlerine göre oldukça ucuz. Bu sayede sahibi olduğunuz XP yada Vista lisanslarını Windows 7 sürümüne daha az maliyet ile yükseltebilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgilendirmeleri yazının devamındaki bağlantılardan bulabilirsiniz.

Microsoft Windows Xp ve Vista sürümlerini Windows 7 sürümüne yükseltebileceğiniz hakkında bir bilgilendirme yapmıştı. Xp’den Windows 7 ye nasıl yükseltme yapacağınız *buradan, Vista’dan Windows 7 ye nasıl yükseltme yapacağınıza da *buradan bakabilirsiniz. Alttaki tabloda Windows 7 tam sürümleri ve yükseltme sürümlerinin ücretlerini bulabilirsiniz. Ülkemizde gördüğüm kadarı ile henüz yükseltme sürümleri satışa sunulmamış ancak gerekli yükseltme bilgilerini *buradan alabilirsiniz.

3 yorumlar On Windows 7 – Yükseltme ve maliyetleri

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz