Uzaktan Eğitim İçin Önerdiğim Tablet ve Dizüstü Bilgisayarlar – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Uzaktan Eğitim İçin Önerdiğim Tablet ve Dizüstü Bilgisayarlar

Uzaktan eğitimin başlaması nedeniyle bilgisayar ve tablet ihtiyaçları artışa geçti ve bir çok kişi bana hem uygun fiyatlı hem de iyi bir laptop veya tablet istediklerini ancak seçemediklerini söylediler. Bu nedenle sizlere hem uygun fiyatlı hem de bir süre pişmanlık vermeyecek özelliklerde bilgisayar ve tablet listesi oluşturdum. Uygun fiyattan kasıt ucuz olarak değil belirtilen ürünün teknik özellikleri bakımından en uygun fiyattır diyebiliriz. Sonuç itibariyle alıp 1-2 yıl sonra ürünün kullanımı konusunda sıkıntı yaşayacağınıza biraz daha fiyatı yüksek ama uzun süreli kullanabileceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz. Bu sebeple listedeki ürünlerde ortalama fiyat bilgisi ile sadece marka, model ve birkaç özellik bilgisi yer alacaktır. Umarım faydası olur. Listeyi sıralama olarak değil alternatif olarak algılayın. Ürünler 12.09.2020 tarihli fiyatlar ile belirtilmiştir.

DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLAR

Ürünlerin işletim sistemleri yoktur. Ekstra bir bilgisayarcıya işletim sistemi kurdurmanız gerekir. Bu ürünler eğer bütçe konusunda sizi sıkıntıya sokar derseniz, uygun fiyatlı iş görür diyebileceğim bir ürün daha paylaşayım.

TABLET

Şahsen uzaktan eğitimde ben tabletten çok dizüstü veya masaüstü bilgisayar öneririm kullanışlılık ve derse odaklanma bakımından daha uygun olduklarını düşünüyorum. Ancak soran arkadaşlarıma önerdiğim birkaç tableti de sizinle paylaşayım. Bu ürünler de yine aynı şekilde ucuz değil ancak sizin uzun süre kullanabileceğiniz ürünler. İncelerken ve özellikle bir siteden satın alırken ürünlerin hafıza boyutlarına dikkat ediniz. Bazen aynı ürün modelinin daha düşük hafıza boyutlu olanlarını ucuza aldım diye satın alabiliyorsunuz.

5 yorumlar On Uzaktan Eğitim İçin Önerdiğim Tablet ve Dizüstü Bilgisayarlar

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz