#Wormhole ile Android & iOS Cihazları PC veya Mac ile Kontrol Edin – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

#Wormhole ile Android & iOS Cihazları PC veya Mac ile Kontrol Edin

Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazları bilgisayar ortamında kullanabilmek / kontrol edebilmek için geliştirilen çok fazla yazılım yoktur. Genelde bu tip uygulamaları android tabanlı cihazların kontrolünde görürüz. Ancak hem android hemde iOS tabanlı cihazlar için hazırlanan Wormhole isimli yazılım gerçek anlamda cihazların kontrol işini kolaylaştırıyor. iOS ve Android tabanlı mobil cihazları Mac veya Kişisel Bilgisayarda kontrol edebilmenizi mümkün kılıyor. En güzel özelliği bu gibi programlardan beklenilen keymapping özelliği yani klavye tuşlarını herhangi bir dokunuş yüzeyine ayarlayabilme olanağı.

Bunu bize sağlayan yazılımımız sayesinde dokunuş veya fare hareketi gerektiren oyunları da bilgisayarınız ile oynama imkanımız oluyor. Yazılımı şahsen denedim ve youtube’a konuyla ilgili yazılımın akıcılığını ve çalışma şeklini gösteren bir video yükledim. Android için kullanacak kullanıcılar hem mobil cihaza hem de bilgisayara yazılımı yüklemeleri gerekiyor. iOS için sadece Mac bilgisayarlar için yazılım yüklemeniz yeterli. Ek olarak Android için ücretsiz olan yazılımı iOS için kullanacakların cüzi bir lisans ücreti ($6,99) ödemeleri gerekiyor. Ses aktarımını henüz yapmamışlar ancak yapımcılara sorduğumda sonraki sürümlerde geleceğini belirttiler. Alttaki bağlantıdan yazılımı indirebilirsiniz.

Yazılım Web Sitesi: https://er.run

3 yorumlar On #Wormhole ile Android & iOS Cihazları PC veya Mac ile Kontrol Edin

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz