Earn ile gelen maillere cevap vererek veya verilen görevleri tamamlayarak Bitcoin kazanın – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Earn ile gelen maillere cevap vererek veya verilen görevleri tamamlayarak Bitcoin kazanın

E-mail kutunuza günde onlarca gereksiz mail geliyor. Bunlardan birçoğu reklam amaçlı gönderilen ve firmaların sizlere ulaşmak için yüksek maliyetle gönderdiği maillerdir. Ve çoğumuz bu mailleri dikkate almadığımız için firmalara kaliteli geri dönüşler sağlanamıyor. Eski adıyla 21.co şimdiki adıyla Earn.com sitesi blockchain teknolojisi ile üyelerine para kazandırdığı gibi, firmalara da uygun fiyatlar ile kaliteli geri dönüşler sağlıyor.

earnprofil

Sistemin işleyişi;

Üyelik usulü çalıştığı için siteye üye oluyorsunuz ve istenen bilgileri giriyorsunuz. İstenen bilgilerin doğruluğu önemlidir, keza rastgele bilgiler girmeniz kazancınıza engel olabilir. Siteye üye olduktan sonra (isteğe bağlı) mail adresinizi sisteme entegre ediyorsunuz. Bu işlem sonucunda karşınıza iki seçenek çıkıyor. Dilerseniz size gelen maillere sistem, “Bu kişinin mailinize cevap vermesini istiyorsanız belirli bir ücret karşılığında mailinizi kişiye ileteceğiz.” şeklinde size mail atanlara otomatik cevap veriyor. Fakat bu özellik normal kullanıcılar için çok güzel gözükmese de özellikle mail trafiğinden bunalmış ve bireysel olarak maillere cevap yazıp para kazanmak isteyenler için oldukça güzel bir yapı diyebiliriz.

Yukarıda anlatılan aslında fazla mail trafiği olmayan kullanıcılar için uygun bir yapı değil ancak sistem girdiğiniz bilgiler doğrultusunda farklı topluluklara üye olmanıza olanak sağlıyor. Örneğin “HTML” konusunda uzmansınız ve bu konuda gelen maillere cevap verebilecek kapasiteniz var. Hemen “HTML” grubuna katılıyorsunuz ve herhangi bir firmanın yada üyenin HTML konusunda gönderdiği mail yada anket araştırmasına cevap vererek para kazanabiliyorsunuz. Birden fazla gruba üye olarak gönderilen mail yada anket sayısını çoğaltabiliyor ve daha fazla para kazanabiliyorsunuz.

Burada dikkat edilmesi gereken konu şu, her gruba üye olurken o grupla ilgili sizden bir uzmanlık ya da ilgililik kanıtı isteniyor. Yani gruba yanıt verme konusunda ya da o konu hakkında gönderilen anket çalışmalarında kapasiteli olduğunuz konusunda istenen bir kanıtta denebilir. Bu durum gözünüzü korkutmasın keza istenenler o kadar da abartılı bilgiler değil. Örneğin; Twitter grubu için istenen tek şey bir twitter adresinizin olması, Ethereum grubuna girmeniz için $100 ve üzeri Ethereum sahibi olmanız, Tasarım grubuna girmek için bir tasarım portföyüne sahip olmanız gibi basit şeyler isteniyor.

İşin bir diğer güzel tarafı ise size özel verilen “tavsiye bağlantısı” (referral link) ile bir arkadaşınızı bu bağlantı üzerinden kayıt ettirdiğiniz zaman ve hesabı (verified) onaylandığı zaman $1 dolar kazanabiliyorsunuz. Biriken paranızı ise (Bitcoin) BTC olarak çekebiliyorsunuz.

earnverified

Hesap onaylama işlemini beklemeden yapmak istiyorsanız Earn.com hesabınızı LinkendIN hesabınız ile entegre edip kolayca ve hızlıca hesabınızı onaylayabilirsiniz.

Siz de Earn.com’a üye olup, mail cevaplayarak ya da farklı anketler doldurarak para kazanmak istiyorsanız buradaki linke tıklayarak üye olabilirsiniz!

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz