Artık Google Haritalar’da Pac-Man oyununu oynayabilirsiniz – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Artık Google Haritalar’da Pac-Man oyununu oynayabilirsiniz

Vazgeçilmez ve neredeyse herkesin en az bir kere oynadığı bir oyun olan Pac-man’ı artık Google Haritalar’da kendi sokaklarınızda oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Google Haritalar’ı açıp kendi sokağınızı yada caddenizi bulun ve sol altta bulunan pac-man butonuna basın. Eğer seçtiğiniz sokak ya da cadde Pac-Man’a uygun olmaz ise Google size otomatik olarak en uygun şekilde oyunu hazırlayıp size sunuyor. smile Şahsen ben çok beğendim. Denemek isteyenler hemen Google Haritalar‘a girsin.

pacman2

Oyunu Google Haritalar mobil uygulamasında da oynamak mümkün ancak bunun için Pac-Man oynanabilecek en iyi yeri seçmeniz gerekiyor. “Times Square” bunun için uygun deniliyor ancak henüz ben resimdeki pac-man işaretini bulabilmiş değilim. smile Bunun için bu sayfayı incelemenizi öneririm.

pacman3

 Küçük bir hatırlatma 1 nisan şakası olabilir ama gerçekten de oynanıyor smile

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz