Fragman.web.tr – Türkiye’nin fragman platformu – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Fragman.web.tr – Türkiye’nin fragman platformu

Online ortamda, sinema filmleri hakkında bilgi edinmek, haberlerini okumak ve en önemlisi fragmanlarını izlemek güzeldir. Ama benim için önemli olan bunların bir düzen içinde yayınlanabilmesi. Bu düzeni kendi güzelliği ile oluşturan sitelerin sayısı oldukça azdır. İşte size bu düzeni kendi stiliyle oluşturan bir fragman platformu. “Fragman.web.tr

Bu sitede en yeni sinema film fragmanlarını izleyebilir ve detaylı bilgilerini okuyup sinemaya gitmeden hangi filme gideceğiniz hakkında daha da avantajlı olabilirsiniz. Kategorisel açıdan da geniş bir kategori listesine sahip olan sitede aynı zamanda Özel Dosyalar kategorisinde, film müziklerini, HD kalitesinde yayınlanan fragmanları, filmlerin tv reklamlarını, kamera arkadası görüntülerini, Türkçe dublajlı fragmanları, bazı filmlerin alternatif sonlarını ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Haftalık olarak vizyona giren ve girecek filmlerin fragmanlarıını da ayrı bir kategoride bulabilir aynı zamanda Seanslar kategorisinde de filmlere ait seans ve salon bilgilerini lokasyon bazlı olarak görüntüleyerek filmlerin  yayın zamanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Fragman.web.tr Bilişim yıldızları 2010 e-dönüşüm yarışması’nda e-genç kategorisinde ikincilik ödülüne sahip ve dmoz türkiye listesinide yayınlanan ilk ve tek fragman sitesidir.

Eleştiri, Bu kadar güzel yanı olmasına rağmen dikkatimi çeken bir özelliği hakkında bilgi vermek isterim. Film sayfasına girdiğinizde sayfayı aşağıya kaydırdığınızda birden fazla video karşınıza çıkıyor. Ancak bu videolar daha play tuşuna basmadan bilgisayarınıza yükleniyorki izleyeceğiniz fragmanları rahat bir şekilde izleyebilesiniz. Ancak güzel ülkemin internet bağlantıları konusunda bir limitli bağlantıya sahip kullanıcının sayfaya girdiğinde izleyeceği video dışında diğer videoların yüklenip bağlantı limitini zorlaması ve kullanıcının bunun farkına varması ve sitenize girmeme olasığının yükselmesi site açısından bir problem olabilir. Bu konuya dikkat etmeniz dileğiyle.

Fragman.web.tr

7 yorumlar On Fragman.web.tr – Türkiye’nin fragman platformu

  • Bu muhteşem tanıtım ve yerinde eleştiriniz için çok teşekkür ederim sevgili Spaksu, tüm samimiyetimle söylüyorum bizim için en değerli noktalardan biri de spaksu’nun link çıkışları arasında olmamızdır, Türk blog küresinin gerek tasarım, gerek de içerik olarak şüphesiz en başarılı bloglarındansınız. Sevgiler.

  • Kesinlikle katılıyorum.Fragman.web.tr biz sinema severler için muhteşem fragman videoları ve samimiyeti ile vazgeçilmez oldu.Başarılarının devamını dilerim.

  • Kolay, anlaşılır ve bi o kadarda eğlenceli bir site her filmin fragmanını bulup izleyip izlemeyeceğinize karar vermenizi çabucak sağlamanızı sağlıyor kararsız kalırsanızda bir yorumunuz yetiyor. Bu gibi sayfaları daima görmek isteriz, rekabet kalite getirir…

  • Kaliteli, üyeleriyle iç içe ve sorunlarını isteklerini dile getirebilen geniş kaynağa ve büyük bir kitleye sahip en önemliside haberi doğru kaynaklardan doğru şekilde sunmaları insanın hoşuna gidiyor buda ancak fragman.web.tr’ye yakışan bir onurdur. Farkları her zaman benim için en yüksey düzeydedir limden geldiğincede destek vermeye çalışıyorum, İyiki böyle bir fragman sayfası ile tanışmışım dediğimde oluyor kendime…

  • Çok başarılı olmuş, tebrik ederim.

    Sorun olmazsa kendi blogumda tanıtmak isterim bu siteyi?

  • @Hostgator Kuponu memnun oluruz, güzel yorumunuz için teşekkürler :)

  • gerçekten güzel siteymiş başarılar.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz