Blogunuzu Ovi App Wizard ile Ovi Mağaza’ya taşıyın – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Blogunuzu Ovi App Wizard ile Ovi Mağaza’ya taşıyın

Mobil teknoloji devlerinden Nokia, internet üzerinde feed’i bulunan tüm içerik oluşturan siteleri mobil uygulamaya çevirmeyi sağlayan bir uygulama olan ” Ovi App Wizard’ı ” geliştirmişti. Ülkemizde bu uygulama ilk çıktığında uygulamayı kullanarak blogunu bir ovi uygulamasuna çeviren birkaç blog sahibi kişiden birisiydim. Geçtiğimiz günlerde bu uygulamayı tanıtmayı hedefleyen blog yazarlarına özel bir Nokia etkinliğine katıldım. Yaklaşık 40 blog yazarının katıldığı bu davet ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi yazının devamında bulabilirsiniz.

İstinyePark Nokia mağazasında gerçekleştirilen Blogunuz Ovi Mağazada etkinliğine katılım oldukça fazla oldu. Online olarak tanıştığım ama hiç görüşmediğim birçok kişiyle tanışma fırsatım oldu. Gelelim etkinliğin amacına. Ovi App Wizard uygulaması sayesinde blog yazarları hiç bir kod yapısını bilmelerine gerek kalmadan sadece 6 adımda kendilerine özel bir mobil uygulaması olurabilmelerine olanak sağlıyor.

Siz blogunuzu güncelledikçe oluşturduğunuz mobil yazılımda otomatik olarak güncelleniyor. Bu sayede okuyucularınızda sizin yazdıklarınıza mobil olarak istediği yerde ulaşabiliyor. Bu uygulama ile sadece blog yazılarınızı değil  Twitter, Friendfeed ve diğer sosyal ağlarınızda var olan beslemelerinizi de (feed) ekleme olanağı sağlıyor.

Nokia Türkiye ayağında bu uygulamayı kullanıcılarına sunmakta bana göre biraz geç kalsada en azından hiç yapmamasından iyidir diyebiliriz.  Ovi App Wizard’a Buradan , Ovi Blog’daki ovi app wizard tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz. Etkinlik daveti için “Marjinal Reklam ve Tanıtım” ‘a teşekkürler. Marjinal’den Başar bey’e de ilgileri için ayrıca teşekkürler

Konu ile ilgili Basın Bülteni’ne Buradan laşabilirsiniz. Ve Spaksu Blog’un Ovi mağaza’da bulunanan uygulamasınıda buradan indirebilirsiniz.

2 yorumlar On Blogunuzu Ovi App Wizard ile Ovi Mağaza’ya taşıyın

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz