Yenilenen CNBC-e Business dergisi Nisan sayısıyla bizlerle – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Yenilenen CNBC-e Business dergisi Nisan sayısıyla bizlerle

İş dünyası ile yaşam kültürü hakkında değerli bilgilendirmeler ve makaleleri bulabileceğiniz CNBC-e Buiness dergisi Nisan ayı itibari ile yenilendi. Yeni nesil medya düzenine ayak uydurma konusunda oldukça iyi bir adım atılmış. Kapak dizaynı bir önceki sayıya göre değerlendirme yaptığımızda daha dikkat çekici olmuş. İçeriğinde barındırdığı diğer başlıklarıda kapağına taşımasıda okuyucu kesimin dergi içeriği hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamış.

Dergi içeriğine baktığımızda görsellik fazlasıyla arttırılmış ve görsellerin barındırdığı makale ve yazılar görseller ile güzel bir uyum içine girmiş. Bu sayede okuyucular görseller ile uyum içinde hazırlanan yazıları daha eğlenceli birşekilde okuyabilecekler. Dergi içeriği ve içeriğinde bulunan reklamların nasıl alındığı yada uyumları konusunda pek bilgi sahibi değilim fakat CNBC-e Business dergisinin Nisan sayısında gördüğüm reklamlar ile dergi içeriği o kadar güzel uyum sağlamışlar ki, reklamların yazılarını bile farketmeden okuyabiliyorsunuz.

Öte yandan bu tarz dergilerde bulunan yazılar genelde fazla yazı içerdiği için sıkıcıdırlar. Lakin CNBC-e Business dergisinin Nisan sayısında bu durum tam tersine değiştirilmiş daha kısa ama daha fazla bilgi mantığı dergi ile özleşmiş. CNBC-e Business dergisi ilk cümlemde size belirttiğim tanımdan uzaklaşarak yeni dünya düzenine, teknolojik yeniliklere ve gelişen sosyal medya mantığına uyum sağlamak konusunda önemli bir değişim geçirmiş. Bizlere düşen kısım ise takip etmek ve okumak.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz