Beğenmediğiniz bir tasarımın daha iyisini siz yapın! – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Beğenmediğiniz bir tasarımın daha iyisini siz yapın!

Bir tasarımcısınız ve bir web sitesini veya bir grafik çalışmasını beğenmediniz, daha iyisini yapabileceğinizi düşünüyorsunuz ve bu konuda güzel birçok fikriniz var. Hiç vakit kaybetmeden YAPIN! Ve paylaşmaktan hiç çekinmeyin. Eğer bu siteye ya da grafik çalışmasına karşı yapacağınız bir çalışma yoksa fikrinizin çalınacağına dair bir kaygınızın olmaması lazım. Bunu yapmak sizi uluslararası meydan da kendinizi ve portföyünüzü herkese göstermeye yarayacak önemli bir etkendir.

Paylaştığınız çalışmayı beğenecekler, paylaşacaklar ve paylaştıkça daha çok kişiye ve firmaya ulaşacaksınız. Ve en sonunda yaptığınız çalışma kayda değer ise birçok iş teklifi alacasınız. Buna hiçbir şüpheniz olmasın. Yapacağınız çalışma ne kadar vaktinizi alırsa alsın ve ne kadar zor olursa olsun bunun sonucunda belki hayatınızın iş teklifini alabilirsiniz. Aksi olması durumunda sadece zaman kaybınız olacak fakat yapılan hiçbir iş boşa değildir. Bu yaptığınız çalışmayı ilerde farklı bir amaçlada kullanabilirsiniz.

newgoogleplay

Bu konuda geçenlerde twitter üzerinden paylaştığım Flatstudio firmasının Google Play için hazırlamış olduğu alternatif bir web sitesi ve mobil site çalışması ile önemli bir örnek vermek isterim. Firma şuan yayında olan Google Play’i beğenmemiş olacak ki hatırı sayılır derecede önemli bir çalışmaya imza atmış ve samimi olmak gerekirse de Google tarafından değerlendirilebilecek seviyede bir çalışma yapmış. Aşağıdaki bağlantıdan bu çalışmayı inceleyebilirsiniz.

New Google Play

Sözün özü ise zamanınızı portföyünüzü geliştirmeye ve yeni fikirlerinizin fikir olarak kalmamasını sağlamak kadar güzel ne olabilir ki. ‘Ben daha iyisini yaparım.’ sözünü aksiyona dökün ve ‘Ben daha iyisini yaptım’ deyin. Bu sizi daha iyi bir seviyeye çıkacaktır.

Saygı ve sevgiler. smile

3 yorumlar On Beğenmediğiniz bir tasarımın daha iyisini siz yapın!

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz