LG G2 incelemesi 1 – son kullanıcının ilk izlenimi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

LG G2 incelemesi 1 – son kullanıcının ilk izlenimi

Bir ürünü incelemede asıl olan son kullanıcının isteklerini karşılaması ve ürünün kullanım açısından değerlendirilmedir. Bu sebeple LG G2 cihazı ile ilk karşılaşan kişilerin yorumlarını size aktarmak, cihazı incelemenin benim açımdan önemli ayaklarından birisidir.  Yazının devamında G2 ürününü ilk kez eline alıp kullanan arkadaşlarımın sözlerini sizlere aktardım.

Son kullanıcı #1 – Cihaz gerçekten hafif ve elime tam anlamıyla oturuyor, özellikle ekranın  sağ ve sol kesimleri nerdeyse sıfıra yakın olduğu için tek el kullanımı oldukça kolay hale gelmiş. Dokunmatiği oldukça hassas ve güzel. Cihazın arkasına koyulan tuşların kullanımıda, telefon görüşmelerinde oldukça kullanışlı olabilir.

Son kullanıcı #2 – Gerçekten güzel bir telefon olmuş, özellikle ekran boyutu, inceliği ve ekranın kenarlara sıfır kadar yakın olması oldukça güzel. Çift tap tuş kilitlenmesi de güzel olmuş enazından tuş kilidi ile yanlış açılmaları azaltacaktır. Performans açısından da oldukça hızlı geçişlere sahip. İyi bir oyun yükleyipte denemek lazım. Ama şahsen telefonu çok beğendim. Fiyat olarakta bence bu performansta bir telefon için gayet uygun bir fiyatı var.

Son kullanıcı #3 – Reklamlarda yeni yeni çıkan bir telefonu elime almak güzel bir duygu. Ama kamerasıda oldukça güzel çekimler yapıyor. 13MP kamerası gayet iyiymiş. (birkaç çekim yapar) Gerçekten sandığımdan da güzel sonuç veriyor. Performans ve ekran kaliteside gayet güzel. Zaten yeni bir telefon almayı düşünüyordum, inceledim ve karar verdim.

Son kullanıcı #4 – Ekran kalitesini grafiklerini pek beğenmedim daha güzel olabilirdi. (telefonda yüklü gelen videolardan birini açtırıp izlettirdim ve..) Sözümü geri alıyorum grafiklerini beğenmemiştim ama ekranı harbiden iyiymiş. Full HD olması demekki bu anlama geliyormuş. Zannedersem temanın ikonlarını kaliteli göremediğim için öyle değerlendirdim ama video’yu görünce gerçek ekran kalitesi meydana çıktı. Ve ekranın kenara çok yakın olmasıda gayet kullanışlı olmuş.

İşte LG G2 ile ilk kez karşılaşan arkadaşlarımın yorumları. Umarım sizlere faydalı olur. ikinci incelemede görüşmek üzere.

1 yorumlar On LG G2 incelemesi 1 – son kullanıcının ilk izlenimi

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz