mac – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

#Wormhole ile Android & iOS Cihazları PC veya Mac ile Kontrol Edin

Cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazları bilgisayar ortamında kullanabilmek / kontrol edebilmek için geliştirilen çok fazla yazılım yoktur. Genelde bu tip uygulamaları android tabanlı cihazların kontrolünde görürüz. Ancak hem android hemde iOS tabanlı cihazlar için hazırlanan Wormhole isimli yazılım gerçek anlamda cihazların kontrol işini kolaylaştırıyor. iOS ve Android tabanlı mobil cihazları Mac veya Kişisel Bilgisayarda kontrol edebilmenizi mümkün kılıyor. En güzel özelliği bu gibi programlardan beklenilen keymapping özelliği yani klavye tuşlarını herhangi bir dokunuş yüzeyine ayarlayabilme olanağı.

🔖 Devamını Oku

Maçları canlı olarak evimizde VR ile izlesek nasıl olurdu?

VR dediğimiz Sanal Gerçeklik teknolojisi yeni gelişen, gerçekliği sanal halde sizlere sunan etkili bir teknoloji.  Bu teknolojiyi hangi alanlarda kullanabileceğimiz ise bizim hayal gücümüz ile sınırlı. Bende kendi hayal gücümü kullanarak geçen günlerde bir firmaya bu hayalimi sundum ancak bu heyecanıma pek karşılık alamadım. Bunu bu firmanın Türkiye ayağına sunmak sanırım akıllıca değildi. Bu yüzden yazımın devamında bu hayal gücümü sizlerle paylaşmak istedim.

🔖 Devamını Oku

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz