Senin Adın (kimi no na wa) Güzel Bir Makoto Shinkai Animesi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Senin Adın (kimi no na wa) Güzel Bir Makoto Shinkai Animesi

Bir anime sever olarak sizlere geçenlerde izlediğim ve çok beğendiğim bir anime filminden bahsetmek istedim. Yönetmenliğini Makoto Shinkai’nin yaptığı Orijinal adı “Kimi No Na Wa” yani “Senin Adın” olan filmde, yaşamları birbirinden tamamen bağımsız olan iki lise öğrencisi Mitsuha ve Taki’nin bir gece ruhlarının yer değiştirmesi ile hayatları tamamen değişime uğruyor. İkisi de uyuduklarında bir diğerinin bedeninde uyanıyorlar.

Bu tuhaf olay bir süre rastgele şekilde olmaya devam ediyor ve ikisi de hayatlarını bir diğerine göre ayarlamaya çalışıyor. Bu sebeple de yaşadıkları günleri telefonlarına not etmek sureti ile birbirine aktarıyorlar. Ve tüm bu olayların başlangıcında ve bitişinde bir kuyruklu yıldızdan kopan bir parçanın dünyaya çarpması rol oynuyor. Animasyon, drama, romantik ve az birazda komedi film türü olan “Senin Adın” filmini izlemenizi tavsiye ediyorum.

Fragman;


Bu arada filmi izlemek isterseniz buradan izleyebilirsiniz. Benden duymadınız wink

2 yorumlar On Senin Adın (kimi no na wa) Güzel Bir Makoto Shinkai Animesi

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz