FotoParça – iPhone ve iPad tamirinde kaliteli servis hizmeti – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

FotoParça – iPhone ve iPad tamirinde kaliteli servis hizmeti

Geçenlerde iPad’imi yere düşürdüm ve köşesinde ezilme ile birlikte maalesef camı kırıldı. Şükür ki dokunmatik ekranına bir şey olmadı. İnternet’te ekran tamiri konusunda bilgili ve tecrübeli bir yer ararken FotoParca.com sitesine denk geldim. Fiyat olarak her ay belirli ürün tamirlerinde indirim yaptıkları için bana cazip geldi ve bir denemek istedim. Perşembe günü cihazımı güzelce kargolayıp gönderdim.

Cuma günü teslim aldıkları cihazı aynı gün tamir edip kargoya vermişler. Bu kadar hızlı olacağını beklemezdim. Malum sipariş verdiğiniz sıfır ürün bile bu kadar hızlı gönderilmiyor. smile Velhasıl öncelikle aklımda “acaba kalitesiz ekran mı kullandılar” gibi bir düşünce vardı ancak kendi ekranını aratmayacak kalitede ekran takılmış ve güzelce de paketleme yapılarak gönderilmiş.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=AWQA-sgfxnU?rel=0&controls=0&showinfo=0&w=760&h=400]

Cihazınızı göndermeden önce sadece bir servis formu dolduruyorsunuz ve size verilen kod ile cihazınızı gönderiyorsunuz. Kullanılan Helpdesk yazılımı sayesinde de size verilen kod ile cihazınızın tamir süreci hakkındaki her türlü gelişmeye erişebiliyor, tamircinize soru sorup, cevap alabiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak bazı ürünlerin tamirlerinde ise bir kargo firması ile yaptıkları anlaşma sayesinde ürününüzü ücretsiz olarak gönderip yine ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

FotoParca.com
Adres : Yıldız Mah. Muhtar-ı Evvel Sok. 5/21 Beşiktaş / İSTANBUL (Maps)
Telefon : +90 212 270 79 57
E-Posta : info@fotoparca.com

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz