Blog yazarları mangalı Ankara’da gerçekleşti – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Blog yazarları mangalı Ankara’da gerçekleşti

Blog yazarları olarak benim katıldığım ilk büyük etklinliğimizi gerçekleştirdik. Blog yazarları Ankara mangal partisi, 56 kişinin katılım gösterdiği mangal fazlasıyla eğlenceli geçti. Ankara Göksu Park’ta yaklaşık 12:00 da başlayan mangalımızda etlerimizi yerken yeni yazarlar, yeni arkadaşlar edinme şansımız oldu. Tabiki bazı arkadaşlarımınız bu sayede yeni arkadaşlarmız ile fikir alışverişleri ve iş konuşma şansları oldu. Yazının devamında mangalımızın  nasıl eğlenceli geçtiği hakkında fikir edinebilirsiniz.

Etimizi yedikten sonra Erkut, Taylan, Mucahit, Elif, Esra, Ömer(ekinci) ve ismini sayamadığım yaklaşık 10 kişi ile Göksu Park’ını gezme fırsatımız oldu. Parkta bulunan dağ kızağını tecrübe etmek isteyen arkadaşlarımız oldu, bu arkadaşlardan bazıları ile komik anlar yaşandı ama bun konuda ayrıntıya girmek istemiyorum. : ) Dağ kızağı ile işimiz bittikten sonra;

Park’ta bulunan Go-Kart ile Göl sefası arasında seçim yapmamız gerekti. Göl sefası uzun zamanımızı alabilir diye Go-Kart tercih edildi. Elif‘i iyiki yanımızda götürmüşüz bilet satan adamla iyi bir pazarlığa girişti ve iki turu 6lira olan Go-Kart’ı 5liraya indirdi. Ekibimiz 5li gruplar olarak bölündü. Benim grubumda bulunan Mucahit son turda heralde pist’in düzenini beğenmemiş olacak pisti yeniden şekle sokmaya çalıştı. : ) Ve nerdeyse arkasından bende yardım edecektim ki kenarda durdum. Ömer(ekinci)‘de durmamdan faydalanarak beni geçti. Taylan‘da havadan mıdır yoksa izleyen kızlardan mıdır nedir paso spin attı yada atmaya çalıştı. Yani maceramız Go-Kart’ta hat safaya kadar ulaştı.

Bu maceramız da sonlandığında millet epey yoruldu ve geri mangal alanına dönüş yaptı. Birde voleybol topumuz vardı, Vardı diyorum çünkü Barış sayesinde mangal bittiğinde kendi topunu kesen ilk mangalcılar olarak tarihe geçtik. Erkut esprileri ile mangal’a ayrı bir renk kattı. Ömer ise almış koltuk altına bir tavla kendine rakip arıyordu. Seval ben et yemem kardeşim diye köfteleri bekledi benim gibi. Esra, Erkut sayesinde yemeğini zorluklar içinde bitirmeye çalıştı. Kısaca macera dolu güzel bir mangal partisi yaşadık. Mangal bitiminde Erkut arkadaşımız herkese 450liralık Bilgisayar İşletmenliği kursu için Hediye Çeki dağıttı. Ona’da alkışlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. Hazırlayan ve Yaşatan Barış‘a, Ömer‘e ve diğer emeği geçenlere düzenleme için teşekkürlerimi sunuyorum. Şehir dışından katılım gösteren arkadaşlarada özel olarak Teşekkürler.

Ayrıntılı Bilgi, Katılım Listesi ve Fotograflar için;
http://www.blogyazarlari.org/blog-yazarlari-mangali-oldu/

5 yorumlar On Blog yazarları mangalı Ankara’da gerçekleşti

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz