AirDroid 3 ile PC’de tümüyle Android cihaz kontrolü – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

AirDroid 3 ile PC’de tümüyle Android cihaz kontrolü

Önceki versiyonlarında kısıtlı şekilde de olsa cep telefonunuzun bazı genel uygulamalarınızı bilgisayar üzerinden yönetebildiğiniz bir uygulama olan AirDroid uygulamasının 3.versiyonu kullanıcı ile buluştu. Yeni AirDroid sayesinde bilgisayarınızdan cep telefonunuzu tam anlamıyla kontrol edebileceksiniz. İstediğim ve beklediğim bir uygulama olan AirDroid’in son versiyonunu Google Play üzerinden güncelleyebilir yada indirebilirsiniz. Bilgisayarınız için olan yazılımını ise buradan indirebilirsiniz.

Dediğim gibi tam anlamıyla kontrol, peki bu ne demek? Bu demektir ki yeni AirMirror özelliği sayesinde bilgisayar üzerinden bir şey ile uğraşırken yine bilgisayarınızın bir başka penceresinde arkadaşlarınız ile whatsapp üzerinden mesajlaşabilir, çağrılarınıza göz atabilir ve cep telefonunuza yada android tabletinize dosya transferini kolayca sağlayabilirsiniz. Kısaca cep telefonu ekranına bilgisayar aracılığı ile müdahale edebilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzun konumunu da öğrenebilir, fotoğraf, müzik ve videolarınızı inceleyebilir, SMS / MMS gönderebilir ve telefonunuzun kamerasını kullanabilirsiniz.

2 yorumlar On AirDroid 3 ile PC’de tümüyle Android cihaz kontrolü

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz