Turkcell 3G için Blog Yazarları Partisi Verdi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Turkcell 3G için Blog Yazarları Partisi Verdi

Blog yazarlarının önemi bir kez daha ortaya çıktı. Bu kez Turkiye’nin en iyi operatörlerinden Türkcell firmasının temmuz sonlarına doğru kullanıcılarına sunacağı 3G hizmetini daha iyi tanıtmak amacı ile blog yazarları ile bir araya geldi. Şahsen davet edilsemde gidemediğim bu etkinlik için buradan tekrar teşekkür ediyorum.  3G nedir ne değildir biraz bundan bahsetmek istiyorum. Düzenlenen parti ve 3G ile ilgili detaylı bilgiyi yazımın devamında bulabilirsiniz.

3G Nedir?

İngilizce kelime anlamı “Third Generation” yani “üçüncü nesil” dir. Bu mobil dünyasında devrim niteliği taşıyan bir kavramdır. İnsanlarımız arasında genel olarak görüntülü konuşma olarak esas alınan 3G teknolojisi sadece bununla yetinmiyor. Geniş bant bağlantı hızınıda beraberinde getiren 3G teknolojisi sayesinde mobil telefonumuzun yardımı ile ister telefonunuzdan isterseniz telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak istediğiniz yerden hızlı internet hizmetinide beraberinde getiriyor.

Ülkemizdeki insanlarımıza 3G teknolojisini üç operatörümüzde sunacak ancak yapılan ihale dolayısı ile A sınıfı hizmet kalitesini kazanan Turkcell bana göre 3G konusunda başı çeken operatör olacak gibi görünüyor. Altta göreceğiniz Turkcell’in 3G reklamı bana göre bunun kanıtlarından birisi. Aynı zamanda internet dünyasında da reklamlarını üst düzeyde tutan Turkcell açtığı meraketmiyormusun sitesinde basit bir bulmacayı çözen ve çekilişe katılan 30 kişiye 3G teknolojisini taşıyan telefonları ücretsiz verecek.

Turkcell Blogger 3G Party fotografları için Tıklayın.

Turkcell 3G bilgilendirme blogu için Tıklayın.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz