indir.com Mobil Uygulama Yarışında Halk Oylaması Başladı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

indir.com Mobil Uygulama Yarışında Halk Oylaması Başladı

4 Şubat – 15 Nisan 2014 tarihleri arasında başvuruların kabul edildiği ”indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2014”’te yarışacak mobil uygulamalardan dereceye gireceklerin belirlemesinin amaçlandığı Halk Oylaması süreci bugün itibariyle başladı.

Halk oylaması sürecinde yarışmaya katılmaya hak kazanan mobil uygulamalardan beğendiğiniz ya da dereceye girmesini istediğiniz uygulamalara resmi yarışma sitesinde bulunan PROJELER sayfası üzerinden oy verebileceğiniz gibi aynı zamanda geliştiricilerin kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapacakları paylaşımlar aracılığıyla da oylarınızı verebilirsiniz.

Uygulamalara oy vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Halk oylaması (ön eleme) sürecinde uygulamalar TwitterFacebook ve Google+ Widget‘larındaki sayıların toplamına göre belirlenecek olup, bu süreç sonunda ilk 10’a kalan uygulamalar 30 Nisantarihinde açıklanacak. 1 Mayıs – 15 Mayıs tarihleri arasında da Jüri değerlendirmesi yapılarak ilk 3’e giren finalistler belirlenecek.

Finalistlerin belirlenmesinden sonra ilk 3’e girecek olan uygulama yazılımcıları 16-17 Mayıs 2014tarihinde düzenlenecek olan Android Geliştirici Günleri, ODTÜ‘de yapılacak olan ödül törenine katılarak ödüllerine sahip olabilecekler.

Yarışma ile ilgili veriler:

4 Şubat tarihinden bu güne kadar toplam 506 uygulama yarışmaya katılmak için başvuruda bulundu. Ancak bu uygulamalardan şartlara uyan 149 uygulama yarışmaya hak kazanabildiği gibi yarışma sayfasını da tekil 50 bin‘in üzerinde kişi ziyaret etti.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz