TTNET ve Madalyonun görünmeyen diğer yüzü – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

TTNET ve Madalyonun görünmeyen diğer yüzü

Bir önceki “TTNET ve yaptığı akıl dolu düzenbazlık” başlıklı yazımda TTNET firmasının yaptığı bir pazarlama hamlesinin ve getirdiği kötü sonucu sizlerle paylaşmıştım. Bu konu TTNET firmasına şahsım tarafımdan linkteki yazı ve 4440375 numaralı telefonu aramam sayesinde yansıdı. Lakin çözüme ulaşılmamıştı. Ancak firmanın sosyal medya (friendfeed, twitter) üzerinden hizmet verdiği destek ekibine de konuyu ilettim ve destek ekibi beni arayarak yaptığım konuşmanın inceleneceği ve geri dönüş yapılacağını söylediler.

Sonuç olarak yaklaşık bir haftalık bekleme sonucunda bu gece TTNET sosyal medya destek ekibi tarafından arandım. Ses kaydımın dinlendiği ve haklılığımın ortaya çıktığı belirtildi. İçinde bulunduğum kampanyadan çıkmam konusunda da herhangi bir pürüz olmadığı ve kampanyadan çıkmam halinde uygulanacak ceza olan yaklaşık 180 Lira’nın TTNET tarafından ödeneceği belirtildi. Bu sayede yazdığım yazı olumlu bir şekilde sonlanarak çözüme ulaştı.

Eğer sizde aynı sorunu yaşıyorsanız, kendinizden eminseniz ve görüşmenizde ne söylediğinizi biliyorsanız sakın vazgeçmeyin ve hakkınızı arayınız. Düzenbaz TTNET firması içinde çalışan TTNET sosyal medya destek ekibine konuyla ilgiliendikleri için teşekkür ediyorum.

1 yorumlar On TTNET ve Madalyonun görünmeyen diğer yüzü

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz