Tasarımcılar ve Firmaların buluşma noktaları – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Tasarımcılar ve Firmaların buluşma noktaları

İş bulmada sorun yaşayan veya yaşamayan, kendine daha çok referans edinmek isteyentasarımcılar ile marka kimliğini oluşturmak, yeni reklam fikirleri elde etmek isteyen firmaları bir araya getiren yerli internet platfotmları gün geçtikçe artmaktadır. Size bunlardan iki tanesini kısaca tanıtacağım.

WROPEN

İlk olarak wropen.com sitesinden başlayalım. Daha çok projesel düzeyde markalar ve yaratıcıları bir araya getiren wropen sitesi “iste yaratsın, yarat istesin” sloganı işe karşımıza çıkıyor. Sosyal platformlarada kendini adapte eden wropen bu işte yeni olmasına rağmen oldukça yol katetmiş. Fakat sitelerine tasarımsal düzeyde bakmak gerekirse bence biraz daha geliştirmeleri gerekiyor.

URL: http://www.wropen.com

REKLAMYARAT

Tanıtım için siteden alıntı yapmak gerekirse “Reklamyarat.com, reklam amatörlerini reklam profosyonelleri ile bir araya getiren oluşumdur.” diye kendilerini tanımlayan bir platformdur. Bu sitede logo yarışmaları, marka fikirleri ve diğer reklam yarışmaları oluşturabilir yada bu yarışmalara katılabilirsiniz. Şahsen bir logo yarışmasına katılıp ödüllerini kazanmıştım. Site tasarımsal açıdan geliştirilmesi gerekiyor ancak en çok ihtiyaç ise sunucusunun tekrar değerlendirilmesi gerekiyor, çünkü site yükleme hızı oldukça düşük.

URL: http://reklamyarat.com

1 yorumlar On Tasarımcılar ve Firmaların buluşma noktaları

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz