iPhone 3G, Turkcell’le Türkiye’de – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

iPhone 3G, Turkcell’le Türkiye’de

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Apple ile yaptığı anlaşma sonucunda bu yıl içinde iPhone 3G’nin satışına başlayacak. 3. Nesil şebekelerinin sağladığı yüksek data hızıyla mobil iletişimde yeni bir dönem başlatan iPhone 3G, bir mobil cihazda yaşanan internet ve multimedya deneyimini en ileri noktalara taşıyor.

iPhone 3G, hem iPhone’un tüm devrim yaratan özelliklerine sahip olacak hem de 3. Nesil teknolojilerinin gelmesiyle 2 kat hızlı olacak*. iPhone 3G’nin içine entegre edilmiş GPS, genişletilmiş yer bazlı mobil hizmetler sağlarken, iPhone 2.0 yazılım  destekleyicisi ise  Microsoft Exchange ActiveSync’yin ve Apple mağazalarından temin edilebilecek yüzlerce üçüncü parti uygulamaların kullanımını mümkün kılıyor.

Turkcell olarak Apple ile yaptıkları anlaşmadan büyük heyecan duyduklarını dile getiren Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu: “iPhone 3G mobil cihazlar teknolojisinde gelinen son noktayı temsil ediyor ve müthiş yenilikçi olan bu ürünü yıl sonuna doğru 35 milyondan fazla müşterimize sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hızlı mobil internet kullanımının ciddi bir oranda arttığı günümüzde Apple, iPhone 3G için dünyanın lider operatörleriyle bu tür anlaşmalar yapıyor. Yeni teknolojileri 35 milyonu aşkın müşterisine daima dünyayla eşzamanlı sunmayı hedefleyen Turkcell’in bu operatörler arasında yerini almış olması bizim için büyük mutluluk.” dedi.

iPhone 3G’nin satış fiyatı ve tarifeleri ileri bir tarihte açıklanacak olup, Turkcell müşterileri www.turkcell.com.tr adresinden hemen ön talepte bulunabilir ve ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirler.

*3.Nesil ve EDGE testine dayandırılıyor. Hızlar bulunan mevkiinin şartlarına göre değişiyor.

(Haber metni Linkz tarafından yayınlanması için gönderilmiştir.)

1 yorumlar On iPhone 3G, Turkcell’le Türkiye’de

  • Aldım Pişmanım :) ;Bluetooth ile veri aktarımı yapamıyoruz.uygulamaları yalnızca aplestore den kurabiliyoruz onlarında bircogu ucretli,Kamera yetersiz Flas yok.Mp3 leri zil sesi yapmak bile mümkün değil(ek program gerekiyor oda sorunlu ve garantisini bozuyormuşş),Türkçe menüsü yok yani Afganca bile var Türkçe yok hakaret resmen,Videoların Formatını İtunes formatına çevirmeden telefona atamıyorsunuz,msn bile yok cihazda applestore den ucretsiz edinebiliyorsunuz tabi oraya üye olmak gerekiyor bunun içinde kredi kartı bilgilerinizi oraya girmeniz zorunlu :S msn sonderece başarısız hangi uygulamayı açarsanız açın aşağıya atıp bekletme yapamıyorsunuz,örneğin msn e 30 sn dokunmassanız telefon uyku moduna geçiyor msn offline oluyor,uygulamayı tekrar açtığınızda tekrar online olmayı bekliyorsunuz tabi offline oldugu zaman listenizdeki kişiler sizi göremiyor :s.. Sonuç Gorunuşu muhteşem dokunmatik ekranı sonderece başarılı super havalı tam da Burak Kut’un Komple Tikiyiz şarkısına uyacak sadece görüntüden oluşan bomboş bir cihaz diyebilirim :) Daha yazacak çok şey var ama sanırım yeterince uzun oldu…

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz