Ece Sükan benim bloguma yakışan Sony VAIO’yu seçti… – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Ece Sükan benim bloguma yakışan Sony VAIO’yu seçti…

(Reklam Yazısı) Sony, en renkli VAIO serisi için Ece Sükan’la güzel bir işe imza attı. Ünlü moda ikonu Ece Sükan, benim bloguma yakışacak olan rengi belirledi. Blogları tek tek inceleyen Ece Sükan içerik, tasarım ve duruşa göre 6 farklı rengi olan Sony VAIO içinden bana turuncu VAIO’yu seçti.

sony-vaio

Ayrıca Facebook üzerinde yapılmış özel bir aplikasyonla Ece Sükan profil fotoğraflarını inceliyor ve sana yakışan Sony VAIO’yu belirliyor. Sen de fotoğrafa tıklayarak Facebook üzerinden VAIO kazanma şansı yakalayabilirsin…

Bir bumads advertorial içeriğidir.

4 yorumlar On Ece Sükan benim bloguma yakışan Sony VAIO’yu seçti…

  • merhaba bu bumerang yazıları için ne kadar teklif verildiğini yazar mısınız?Genelde bütün üyelere 2 tl veriyorlar.

  • Yaklaşık 1.5 yıldır sitenizin takipçisiyim ve şu ana kadar herhangi bir şey hakkında yorum yapmamıştım ancak bu sefer söylemeden geçmeyeceğim. Hürriyet’in ” Bumerang” adlı sisteminin size ne kadar ücret ödediğini bilmiyorum ancak fark etmediyseniz ben söyleyeyim yazı sanki sizin ağzınızdan yazılmış, sizin kendi düşünceleriniz aktarılmış gibi. Ayrıca sizin gibi özgün yazılar yazan örnek aldığım blogculardan birinin böyle bir şey yapması beni gerçekten üzdü. Verdiğim linkte de göreceğiniz gibi bu yazı sadece sitenizi sıradanlaştırıyor. Daha öncede söylediğim gibi ne kadar ücret aldığınız bilmiyorum zaten beni alakadar etmez de ancak sizce bu para sıradanlaşmaya değer mi?
    Bu da google arama sonuçları: http://goo.gl/J36T3

  • Uluç bey öncelikle değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Söylediklerinizde kesinlikle haklısınız lakin ben burada maddi bir gelir beklemiyorum. Bu blogda Bumerang’dan yayınlanan sadece birkaç yazı mevcut o yazılar da maddi bir gelir beklentisi olmadan beğenilerek yayınlanan yazılardır. Yani bu konunun sıradanlaştırma ile alakası yok yapılan bir iş beğeniliyorsa yayınlanır buradaki amaç budur.

    Tekrar teşekkürler. Bu konuda daha dikkatli olacağım.

  • Güzel bir değerlendirme olmuş aslında :)

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz