Digiturk Play iPad uygulaması güncellendi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Digiturk Play iPad uygulaması güncellendi

Digiturk’ün abone olmadan internet, mobil ve tablet ortamında maçları ve bazı tv kanallarını izleyebileceğiniz Digiturk Play servisinin iPad uygulaması güncellendi. İlk sürümde sadece maçları canlı olarak izleyebildiğimiz uygualamanın 2.0 sürümünde artık içerikleri (dizi, film, belgesel, çocuk vb.) ve tv kanallarınıda (HD kalitesi ile) canlı olarak izleyebileceğiz.

Şahsen bunların dışında benim için önemli olan uygulamanın SD ve HD kalite arasında geçişinin sağlanabilmesidir. Artık net ortamında kullanılan Octoshape servisininde iPad’de kullanılması yayın kalitesini seçmemize ve bağlantı hızımıza göre en iyi yayın akışını seçmemize olanak sağlıyor. Spor Toto Süperlig maçlarını, LigTV yayınlarını ve bazı HD tv kanallarınıda izleyebildiğimiz Digitürk Play uygulaması benden artık tam not aldı diyebilirim.

Digiturk Play iTunes iNdir

Ekran Görüntüleri;

5 yorumlar On Digiturk Play iPad uygulaması güncellendi

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz