CNBC-e Blogger’lar İş başında! oylama başladı. – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

CNBC-e Blogger’lar İş başında! oylama başladı.

Yaklaşık 2 hafta önce CNBC’e Business dergisinin yenilenmesi hakkında bir yazı yazdım. “Yenilenen CNBC-e Business dergisi Nisan sayısıyla bizlerle” başlıklı bu yazı diğer bloglarda da farklı başlıklarda yazılarak dile getirildi. Bunun sonucunda CNBC-e Business tarafından bu yazıların içinde benim yazımında bulunduğu 5 tanesi CNBC-e Business dergisinin Haziran sayısında yayınlanmaya hak kazandı ve 6 Mayıs’da CNBC-e Business Facebook sayfasında bu 5 yazının birincisi seçilecek bir oylama başlatıldı. Bu sebeble siz okuyucularımdan sadece 3 dakikanızı ayırarak oy vermenizi istiyorum. Oyunuzu nasıl vereceğiniz konusunda bilgilendirmeyi yazının devamında okuyabilirsiniz.

Oylama adresi: http://on.fb.me/cnbce_blogger

Oylamaya katılmak için CNBC-e Business Facebook sayfasını beğenmeniz gerekiyor. Beğenme işlemini tamamladıktan sonra sol tarafta fotografın altında bulunan menüde “Blogger” sekmesini seçiyorsunuz. Ortada beliren görselde bulunan “Oy vermek için tıklayın” butonuna basıyorsunuz.

Bu işlemi yaptıktan sonra “Blogger” uygulamasının temel bilgilerinize ulaşıp oylamaya katılmanızı sağlayacak izin penceresi çıkacak. Bu pencerede “Allow” seçeneğini seçtikten sonra pencere kapanarak oylamaya katılabileceksiniz. Sonrasında 5 isimden “Sabri Safa Paksu” seçerek  sağ altta çıkan “Beğendim” butonuna tıklıyorsunuz. Oy verdiğinizi “Beğendim” butonuna tıkladığınızda “Bunu Beğendiniz” olarak değiştikten sonra anlayabilirsiniz. Bu işlemi kendi arkadaşlarınıza da yapabilir ve oy potansiyelini arttırabilirsiniz. Birinci olan kişi Apple iPad kazanacaktır. Bilginize : )

Oy veren herkese şimdiden Teşekkür ediyorum.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz