Avansas ofis alışverişlerinizde güvenilir bir çevrimiçi market – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Avansas ofis alışverişlerinizde güvenilir bir çevrimiçi market

Nerdeyse her tür alışverişlerimizi internet ortamında yapar olduk diyebilirim. Bunun birçok nedeni olabilir; fiyat farklılığı, evinize gelen hizmet, karşılaştırma kolaylığı bunlardan sadece bir kaçı. Çevrimiçi ortamda alışveriş konusunda en önemli unsur güvenlik ve güvenirliliktir. İşte bu unsurları yerine getiren firmalardan birisi olan Avansas.com’u sizlere kısaca tanıtmak istiyorum. Özellikle Ofis ihtiyaçları konusunda çok geniş bir ürün yelpazesi olan Avansas, bilgisayar sarf malzemesi, temizlik malzemesi, ofis mobilyası ve diğer birçok ofis gerecini de bulabileceğiniz bir ortam sunuyor.

İstanbul merkezli bir yapıda olması sebebi ile İstanbul içi alışverişlerde kendi ekibi tarafından sevk hizmetinin sağlanması işin ciddiyeti ve alışveriş hızı açısından oldukça güzel. Üye olurken Firma veya Bireysel müşteri olarak üyeliğinizi oluşturmanız özellikle firma olarak üye olursanız firmanıza özel çözümler sunmak konusunda avantajınız olabilir.

Biraz da ürün fiyatlarını inceleyelim dedim. Örnek olarak bir harici harddisk fiyatını karşılaştırdım ve arada 20TL fark gördüm diğer bazı alışveriş sitelerine göre. Tabiki ucuzluk ya da pahalılık her üründe ve sitede farklılık gösterebilir ancak dediğim gibi önem arz eden konu güvenirlilik olduğu zaman insanlar bildikleri firmaları tercih eder. Ki Avansas firmasını da bu firmalardan birisi olarak nitelendiriyorum.

Sipariş kolaylığı zaten bir tercih sebebidir ancak çevrimiçi alışverişte önem arz eden bir başka konuda stok durumudur. İnternetten alışveriş yaptığınız bazı sitelerde sipariş verdikten sonra “üretici firmadan bekleniyor” ibaresini görürsünüz. Avansas firmasının bir diğer güzelliği ise direkt olarak stoktan teslim sağlamasıdır yani sitede bulunan her ürün Avansas stoklarında mevcuttur. Bu nedenle üretici firmadan bekleme diye bir durum söz konusu değildir.

Site tasarımı bakımından ise kolay kullanımlı ve aradığın ürünü kolay bir şekilde bulabilme konusunda iyi ve basit bir arayüze sahip olsa da bu konuda kendilerini biraz daha geliştirebilirler diye düşünüyorum. Ek olarak logo tasarımını da firmaya yakışan anlamlı bir logo ile değiştirmesini önerebilirim.

Sonuç olarak ofisinde neye ihtiyacın varsa tükenmez kalemden tut laptop soğutucuya kadar dilediğiniz ofis ürünlerini bulabileceğiniz bir ortam olan Avansas, güvenilir ve alanında iyi işler başarmış bir firma olarak nitelendirilebilir.

2 yorumlar On Avansas ofis alışverişlerinizde güvenilir bir çevrimiçi market

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz