Apple beklenen ürünü iPad’i tanıttı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Apple beklenen ürünü iPad’i tanıttı

Uzun zamandır sosyal ağları meşgul eden ve çıkması beklenen Apple firmasının son ürünü “iPad” sonunda çıktı. Bir tablet bilgisayar görünümüne sahip olan iPad hakkında Apple CEO’su Steve Jobs ürün ile ilgili şunları dile getirdi; “2010’a dizüstü bilgisayar ile akılı telefon arasındaki bu devrimci ve sihirli ürün ile başlıyoruz.”  Şahsi görüşümü söylemek gerekirse “iPad” ürününün Jobs’un da dediği gibi Laptop ve Telefon’dan sonra üçüncü bir kategori oluşturabileceği mümkün olabilir ki çoğu haberler bunu bu şekilde yorumluyor.

Apple A4 (1Ghz) işlemcisine sahip olan iPad’in 16,32 ve64 GB’lık çeşitleri mevcut. 9.7 inç ekran, 680gram ağırlık ve 1.3 santimlik bir inceliğe sahip olan ürünün Wi-Fi ve Bluetooth özellikleride bulunmakta.  Apple firmasının iPad için açıkladığı fiyatlar ise şu şekilde; 16GB’lık ürün 499$, 32GB’lık ürün 599$ ve son olarak 64GB’lık ürün ise 699$’a satışa sunulacak. Aynı zamanda bu ürünlerin 3G sürümleride mevcut.

iPad ürününün bence en çok online habercilik konusunda önem kazanacağını düşünüyorum. e-Gazete olarak internet üzerinden sayfa sayfa gazete okusanız ne güzel olur bir düşünün.

Ayrıntılı Bilgi:
www.apple.com/ipad

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz