Reklam Tarifesi ve Son 3 Aylık İstatistikler – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Tanıtım yazıları içerisinde maksimum 2 adet link yer alabilir. Ücretsiz linkler haricinde eklenen ekstra linkler tanıtım yazısı ücretine dahil değildir ve en az 6 aylık ücretlendirilir. Tanıtım yazılarında yer alan ekstra linklerin ücret ödemesi durdurulursa ekstra linkler kaldırılır.

Not: Tanıtım yazıları teknoloji, tasarım, mobil, web sitesi (teknoloji veya tasarım ile ilgili) tanıtımı ve blog yazarları ile ilgili konuları barındırmalıdır. Tanıtım yazısının yayınlanması için öncelikle site sahibinin onayından geçmelidir. Reklam veren kişilerin / kuruluşların reklamını yayınlama hakkı Safa Paksu’ya aittir. Uygun görülen reklam yayına alınır. Text Link alanı 10 link ile sınırlıdır ve Teknoloji, Tasarım, Mobil teknoloji alanında veya diğer uygun görülen linkler alınmaktadır.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz