Tasarımları ile öne çıkan Türk Bankalar – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Tasarımları ile öne çıkan Türk Bankalar

İnternet ortamını en iyi kullananlardan olan bankalar kullanışlı siteler ile birlikte kullanıcılarının beğenisini kazanmaya çalışırlar. Bu yazının devamında tasarımları ile öne çıkan Türk banka sitelerini size sunacağım. Şüphesiz bu bankalardan en az birini sizde kullanıyorsunuz. Sıralama rasgele yapılmıştır.

1 – Türkiye İş Bankası [bağlantı]

2 – Akbank [bağlantı]

3 – Finansbank [bağlantı]

4 – Fortis [bağlantı]

5 – Halkbank [bağlantı]

6 – HSBC [bağlantı]

7 – Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) [bağlantı]

8 – Vakıfbank [bağlantı]

9 – Yapı Kredi [bağlantı]

10 – Albaraka Türk [bağlantı]

4 yorumlar On Tasarımları ile öne çıkan Türk Bankalar

 • Türkiye İş Bankası ve Vakıfbank’ın tasarımları hoş. Garanti Bankası’nın ATM grafiklerine de hayranım ancak sitelerinde değişiklik hala yok.

 • Online işlem kısımlarını mı ifade ediyor bu sıralama orasını pek anlamadım, eğer öyleyse akbank’ı listeden çıkartın derim, Kırmızılı cicili bicili olabilir ama, ciddi sorunları var kullanışlılık açısından, hele sadece internet explorer ile çalışmasını saymadık, yerine Bankasya’yı koyabilirisniz, yeni tasarımı bir harika oldu.

 • Yazının başını okumadan yapıkredi’yi altlarda bulunca şoka uğradım; “tasarımı ve site arabirimi her yıl ödül alan site nasıl burada alt listede yer alır”diye:
  1.Türkiye’nin En İyi Kurumsal İnternet Bankacılığı Tasarımı
  2.Avrupa’nın En İyi Kurumsal İnternet Bankacılığı Tasarımı
  3.Avrupa’nın En İyi Bireysel İnternet Bankacılığı Tasarımı

  7 yıldır ykb ile çalışıyorum ve diğer bankalar arasında login işlemleri için mobil imza uygulaması dahi olmayanlar var :/ Tabi doğru ajans ileçalışmanın da payı büyük. YKB’yi zirveye taşıyan “Wanda Digital” ve Türkiye’de beğenilen birçok projeyi hayata geçiren “C-Section”ı anmadan olmaz…

 • İsmail kendinde dediğin gibi yazının başını okumadan bu yorumu yapmamanı öneriyorum. Sıralama rasgele yapılmıştır.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz