Spaksu Blog ile yeni yıla hediyeler eşliğinde giriyoruz! – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Spaksu Blog ile yeni yıla hediyeler eşliğinde giriyoruz!

İyisiyle ve kötüsüyle koca bir yılı daha beraberce bitirdik ve yeni bir yıla merhaba diyoruz. Yeni yıla beraberce merhaba derken sizlere güzel hediyeler sunarak 2011’i karşılamaya ne dersiniz? Birkaç blog sitesi ile beaber Mormani.com sponsorluğunda ufak bir yeni yıl çekilişi hazırlıyoruz. Çekiliş ile ilgili bilgilendirmeleri ve çekiliş kurallarını yazının devamında bulabilirsiniz.

Çekiliş Kuralları;

  1. Çekiliş katılımı sadece bu başlık altına yapılan yorumlar ile olacaktır.
  2. Her yorum için bir çekiliş hakkı kazanacaksınız. Çoklu yorumlar ip tespiti sayesinde elenecektir. Bir bilgisayardan birden fazla kişi katılacak ise 4 numaralı kuraldaki Facebook aracılığı ile katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması için bu eleme sistemi mecburidir.
  3. Çekilişe katılanlar  herhangi bir ödül kazanıldığı zaman kişiye ulaşılabilmesi için isimlerini, eposta adreslerini geçerli olarak girmelidirler.
  4. Facebook’ta Spaksu Blog sayfasını beğenen kişiler ise listeye artı olarak (ikinci hak) eklenecektir. Daha önceden sayfayı beğenen kişiler çekilişe otomatik olarak katılacaktır.

Çekiliş Ödülleri;

Çekiliş için Mormani.com sponsorluğunda seçmeli olarak üç ödül mevcuttur. Kazanan bir kişi bu üç ödülden istediği herhangi bir tanesini seçebilir. Ayrıca çekilişte liste üçüncüsü olan kişiye ise Spaksu Blog özel baskılı sweet-shirt’ü kazanacaktır.

Sonuçların açıklanması ve Süreç;

  • Çekiliş katılımı 30 Aralık 2010’da başlayacak, 30 Ocak 2011‘de son bulacaktır.
  • Şartlara uyan kişi listesi çıkartılıp çekiliş katılım listesi oluşturulacaktır ve bu liste Random.org yardımı ile birinci (1 asil) ve ikinci (1 yedek) ve üçüncü kişi ise T-Shirt kazanacaktır.
  • Çekiliş sonucu en geç 4 Şubat tarihinde açıklanacaktır. Asil talihli gönderilen eposta’yı 3 gün içinde yanıtlamaz ise yedek talihli ile irtibata geçilecektir.

İyi bir yıl geçirmenizi diliyorum. Hadi yorumları yazmaya…

50 yorumlar On Spaksu Blog ile yeni yıla hediyeler eşliğinde giriyoruz!

Yoruma Kapalı

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz