Sitenizin popülaritesini öğrenin : Pageboss – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Sitenizin popülaritesini öğrenin : Pageboss

Şüphesiz her internet sitesi sahibi kendi sitesinin hangi sıralamada nerede olduğunu (popülaritesini) merak eder ve araştırır. Pros A.Ş. tarafından hazırlanan hizmetlerden birisi olan Pageboss (sayfa patronu) sizin tek tek uğraşmamanızı, sadece  adresinizi yazarak internetteki sitenize ait istatistikleri gösteren bir uygulama. Benzer bir çok uygulama var (misal: sitebilgi) ancak Pageboss’da hoşuma giden taraf hızlı basit ve diğer servislere nazaran gelişmiş olması. Ayrıca sitenize banner ekleyip kullanıcılarınıza’da aynı şekilde istatistiklerinizi gösterebilirsiniz.

http://www.pageboss.com

4 yorumlar On Sitenizin popülaritesini öğrenin : Pageboss

 • Teşekkürler.
  Yalnız ben sitemin istatistiklerine baktığımda Oluşturulma Tarihi: 1 Yıl önce ( 05 Aralık 2008 ) bu biraz karışık olmuş sanki.

 • Bazı bilgilerde tutarsızlık olabiliyor. Feedback ile iletiriseniz ilgilenirler ama oldukça başarılı. SİteBilgi.com’un biraz daha gelişmişi :)

 • Sevgili arkadaşlar,

  http://pageboss.com bizler açısından henüz “beta” yayınında olup mevcut sonuçların daha stabil hale gelmesi ve yeni opsiyonların eklenmesi üzerine çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çerçevede pageboss içerisinde 2009 yılının 2. yarısından itibaren çok farklı opsiyonlara yer verilmesi planlanmaktadır.

  Karşılaştığınız yada karşılaşabileceğiniz sorunları bildirmeniz çalışmalarımıza yön vermek adına bizler için önemlidir.

  İlginize teşekkür ederiz,
  Pros A.Ş.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz