Ankaralı Blog yazarından güzel haberler… – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Ankaralı Blog yazarından güzel haberler…

Çok uzun bir aradan sonra tekrar klavye başına geçmiş size gayet güzel şeyler yazmaya başlayacağım. Haftanın başında LG firmasından bir yarışma daveti aldım. Önceden klasik bültendir diye pek dikkat etmedim ancak ikinci bir mail gönderinde işin ciddiliği gözüme çarptı. LG bugün piyasaya çıkacak olan yeni telefonu LG (optimus) GT540 için 20 blog yazarı arasında eğlenceli bir yarışma düzenlemeye karar vermiş.

İşin en güzel tarafı ise genel olarak hep İstanbul’da düzenlenen bu tip yarışmalara İstanbul dışından yani Ankara’dan davet edilenlerin olmamasıydı. Ama LG ve Excel danışmanlık bu işi aşarak sadece Ankara’dan değil bir çok ilden de blog yazarlarını davet etmiş. Gel gelelim Ankara’dan bu yarışmaya kimler davet edildi, Beyn.org sahibi Barış, TeknolojiHerseyim.com sahibi Hakan ve bendeniz Spaksu Blog sahibi Safa Paksu olarak 3 kişi davet edildi.

Davete icabet etmek gerek dedik ve yollara koyulduk. Tabiki yol masrafları ve diğer etkinlik giderleri LG tarafından karşılanacak diye duyunca ayrı bir sevindik onu da dile getirelim. Neyse Taksim’de bulunan Ponte Restorantın da etkinliğimize katılarak yarışmaya katılmış olduk ve gece yollara düşerek Ankara’mıza vardık. Yarışma hakkınnda ki bilgilendirmeyi bir sonraki yazımda ayrıntılı olarak dile getireceğim.

Yazıyı sabah yazdığım için tam bitiremedim ayrıntılı olarak akşam düzenleyeceğim bilginize.

3 yorumlar On Ankaralı Blog yazarından güzel haberler…

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz