Marro.ws sayacının kullanımı ve faydası – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Marro.ws sayacının kullanımı ve faydası

İnternet sitelerinin marro.ws sisteminde bulunan sayaç aracının ne işe yaradığı ve  en etkili nasıl kullanacağı hakkında bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Marro.ws sisteminin tools kısmında bulunan bir sayaç aracı mevcuttur. Bu sayacı internet sitenize eklediğinizde sayaçta bulunan numara sitenizden marro.ws sistemine kaç adet içerik atıldığını gösterecektir.  Peki bunun size ne gibi bir faydası mevcut?

Sitenizden marro.ws’a gönderilen her içeriğin istatistiksel olarak marro.ws’da ne kadar okunduğu, ne kadar kişinin favorisi olduğu gösterilir. Bu sayede sizde yazınızın bir bakıma istatistiğini tutmuş olacaksınız. Örnek sayacı spaksu blog’da sağ sidebar da marro.ws bannerinin altında görebilirsiniz. Alttaki java-script kodunu sitenizin isteediğiniz herhangi bir yerine yerleştirerek sayacı kullanabilirsiniz.

Not: Kod’da bulunan “siteniz.com” bölümünü kendinize göre değiştiriniz.

<script type="text/javascript" src="http://marro.ws/widgets/site.php?site=siteniz.com&t=5"></script>

5 yorumlar On Marro.ws sayacının kullanımı ve faydası

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz