Yeni facebook profilinizin kod adı “Timeline” – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Yeni facebook profilinizin kod adı “Timeline”

Sosyal ağımız Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, F8 konferansında yeni Facebook’u tanıttı. Konferansın tamamını izlemedim ancak tanıtım videolarını izlediğimde tanıtımı yapılan yeni facebook gerçekten başarılı olmuş ve sosyal ağ düzenini her zaman yaptığı gibi yeniden düzenleyecek bu özelliğin adı Timeline. Timeline size profilinizi kökten değiştiren bir yapı sunuyor. Timeline tanıtım videosunu ve kısa bilgilendirmeleri yazının devamında bulabilirsiniz.

Sizin Timeline sayfanıza giren kişileri öncelikle, geniş sizin seçeceğiniz ve sizi bir bakışta anlatabilecek bir fotograf karşılayacak.

Timeline’ın ikinci kısmında ise sizin seçeceğiniz öncelikli fotograflar, gönderileriniz ve diğer etkinlikleriniz yer alacak. Tasarımsal olarakda resimde göreceğiniz üzere güzel bir yapıda düzenlenmiş.

Üçüncü kısımda da sizin kullandığınız uygulamalar (apps) yer alacak. Bunlar, filmlerden yaptığınız alıntılar, sevdiğiniz şarkıların nakaratleri, sevdiğiniz aktiviteler gibi uygulamalar olabilir. Uygulamalarında Timeline’a göre yenilenmesi gerekebilir. Yani kendinizi ifade edebileceğiniz herşeyin tek bir sayfa altında toplayacaksınız.

Bu güzel Timeline ne zaman bizim profilimize uğrar bilmem ancak diğer facebook kullanıcılarından önce olmasını isterseniz aşağıdaki bağlantıya girip, altta bulunan “Sign me up”  butonuna tıklayın.

https://www.facebook.com/about/timeline

2 yorumlar On Yeni facebook profilinizin kod adı “Timeline”

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz