HP’den Pavilion ve Envy dizüstülere 1 yıl ücretsiz sigorta – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

HP’den Pavilion ve Envy dizüstülere 1 yıl ücretsiz sigorta

Türkiye’deki teknoloji perakende mağazalarından satın alınan HP Pavilion ya da Envy dizüstü bilgisayarları HP tarafından 1 yıl süreyle ücretsiz sigortalanıyor. HP, yeni sigorta hizmeti ile tüketicilerine ürünlerini çalınma, kırılma ya da sıvı teması ile bozulma durumlarına karşı koruma fırsatı sunuyor

Türkiye’de en çok satan bilgisayar markası olan HP, satış süreçleri kadar satış sonrası hizmetler için de yatırım yapmaya devam ediyor. Bu alanda 2011 yılının son ayında Avrupa’nın ilk HP Çözüm ve Deneyim Merkezi’ni İstanbul’da açarak yatırımlarında somut bir adım atan HP, satış sonrası hizmetler yatırımlarına sigorta hizmeti ile devam ediyor.

Çalınma, kırılma, düşürme, ıslanma gibi kötü sürprizlere karşı tüketicileri koruyan HP sigorta hizmeti HP Yetkili Satış Noktaları’ndan veya Turkcell İletişim Merkezleri’nden alınan HP Pavilion ve HP Envy Dizüstü Bilgisayarlar için geçerli olacak. Bilgisayarı satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde www.hp.com.tr/sigorta adresi üzerinden kayıt yaptırarak ücretsiz aktive edilen sigorta hizmeti 1 yıl geçerliliğini koruyacak.

Hizmet hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen tüketiciler www.hp.com.tr/ sigorta adresinden tüm soruların cevabına ulaşabilecek.

Spaksu Blog “Bülten” Kategorisi hakkında; Bu kategoride yayınlanan tüm yayınlar Basın bülteni niteliğinde tarafımıza ulaştırılan yazılardır. Spaksu Blog bu yazıları hiç bir değişiklik yapmadan yayınlamaktadır. Okurlarımızın bilgisine arz edilir.

3 yorumlar On HP’den Pavilion ve Envy dizüstülere 1 yıl ücretsiz sigorta

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz