Gmail’den öncelikli mail kutusu (priority inbox) – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Gmail’den öncelikli mail kutusu (priority inbox)

Gmail kullananlar ve çok fazla mail trafiği olan kişilere güzel bir çözüm olarak getirilen Gmail Priority Inbox, sizin için öncelikli okunması gereken (henüz okunmayan) mail iletilerini en üst kısma çıkartarak okumanıza olanak sağlayan bir sistem. Sistemin çalışma mantığı aslında o kadar da karmaşık değil.

Zaten Gmail’de var olan spam filitresi spam mail iletilerinin icabına bakıyor, geri kalan mail iletilerinde ise sizin açıp okuduğunuz iletileri, cevapladığınız iletileri diğer mail iletilerinden ayırıyor böylece o kişiden bir mail daha gelirse Priority Inbox o mail iletisini size gösteriyor. Eğer mail iletisinin önemini kendiniz belirlemek istiyorsanız Less important (az önemli) ve More important (çok önemli) olarak kendinizde işaretleyebiliyorsunuz. Konu ile ilgili Google’ın hazırladığı video’yu da izleyebilirsiniz.

1 yorumlar On Gmail’den öncelikli mail kutusu (priority inbox)

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz