Eti ve Dekatlon Buzz’dan Tutku dolu bir hazine – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Eti ve Dekatlon Buzz’dan Tutku dolu bir hazine

Kasım’ın ilk haftasında Dekatlon Buzz ekibinden sürpriz bir mail aldım. Mailin konusu “Eti ve Dekatlon Buzz’dan size ozel bir surpriz!”. Bir merak ile maili açtığımda bana bir hazine sandığı göndereceklerini ve içinde Eti Tutku biskuvileri olacağını söyleyerek benden iletişim bilgilerimi aldılar. Aradan 3-4 gün geçti ve gerçek anlamda şifreli bir hazine sandığı geldi. İçinden çıkan zarfda şifrenin blogumda gizli olduğunu belirten bir yazı vardı.

Bu yazıyı okuduğumda hemen şifre aramaları başladı. Fakat öyle bir şifre koyulmuşki bulamadık ve sandığın kilidini tornavida yardımı ile sökmek zorunda kaldık. Tabi bu arada şifreyi bulamadığımı Dekatlon Buzz ekibine söyledim ve şifreyi gönderdiler.

Gerçekten de aklıma bile gelmeyecek bir şifreymiş (domain ip numaramın son 4 hanesi). Sonuçta zorla da olsa kasayı açıp Tutkulara kavuştuk ve şuanda tadını çıkartıyoruz. Sandığı açtığımda karşıma bir kart çıktı. Kartın üzerinde, 22 Kasımda başlayacak olan “Tutku’na sahip çık” isimli bir oyundan bahsediyor. Bu oyunu oynayan kişilerinde bu sandıklardan kazanabilecekleri belirtiliyor. Yani 22 Kasımı bekleyin ve sizde resimdeki gibi bir sandığın sahibi olun.

Tutku Biskuvisi’de güzel gidiyor bu yazıyı yazarken : ) Eti ve Dekatlon Buzz ekibine bu güzel sürpriz için teşekkür ederim. Ayrıca Dekatlon Buzz ekibinden Esra hanımada ilgisi için teşekkür ederim.

2 yorumlar On Eti ve Dekatlon Buzz’dan Tutku dolu bir hazine

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz