AOC ve MMD, Gamescom 2019’da yeni oyun monitörlerini sunuyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

AOC ve MMD, Gamescom 2019’da yeni oyun monitörlerini sunuyor

Ekran uzmanları AOC ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, bu yılki gamescom 2019 fuarında, geniş bir yelpazede yer alan oyun monitörlerini sunacak. AOC, hem stantta hem de düzenlenecek basın toplantılarında sunacağı yenilikler ile, oyun monitörleri piyasasında oynadığı öncü rolü vurgulayacak. Bunlar arasında hem AOC’nin yepyeni ana akım oyun modelleri hem de beklentileri yüksek oyunculara yönelik tasarlanmış, büyük beğeni toplayan AGON ürün grubundaki en son teknolojiye sahip, üst sınıf ekranlar da olacak.

2018 gamescom Fuarı’nda yer alan AOC’nin popüler AGON monitörleri

Gamescom 2019’da sergilenen en son Philips monitörleri, Konsol oyunları deneyimini bir sonraki düzeye taşıyacak bir dizi formata ve özelliğe sahip. Philips monitörleri, her konsol oyuncusuna uygun çözümler sunuyor. Siz de 27 inç, 32 inç ve 55 inç ölçülerindeki ekranlarda sunulan, üst düzey görüntü, üst düzey ses ve hızlı tepki süresinin ödüllü birleşimini keşfedin.

Philips Momentum 326M6VJRMB: Konsol oyuncuları için tasarlandı.

20 – 22 Ağustos tarihleri arasında, gazeteciler görüşmeler ve/ya röportaj yapmak için AOC ve MMD yetkilileri ile fuarın business alanında bir araya gelebilir.

Görüşme için, AOC ve MMD ile alttaki alanda bir araya gelebilirsiniz:
GIBL (Games Industry Business Lounge- Oyunlar Sektörü İş Salonu) Salon 2.2
Stantlar A060 / B069 Oda 11 & 12

Akreditasyon:
Basın mensupları, basın akreditasyonu hakkındaki bilgiyi şu adreste bulabilirler: Bağlantı

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz