Buzla blog yarışması başladı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Buzla blog yarışması başladı

Bir kaç gün önce size bir blog yarışması olan Buzla Blog Yarışmasından söz etmiştim. Yarışma başladı ve 24 Aralık’a kadar aktivitesi sürecek. Kısaca aktivitesinden bahsedeyim. Burada yayınladığım yazılarımızı buzlaya ekleyerek daha çok kişiye ulaşması sağlanacak. Ulaşılan kişiler eğer yazıyı beğendiyse yazılara bir puan verecekler. Yarış sonunda da en yüksek puan alan 4 kişi ödüllerin sahibi olacak. Amacım yarışmada derece almak değil ancak en azından uğraştıkda olmadı diyebiliriz.

Neyse yapmanız gereken altta verdiğim linke girmek ve yazının sol kısmındaki büyük fontlu sayının altında bulunan BUZLA butonuna tıklayıp puan vermek, fakat puan verirken sizden puanı aktivite etmeniz için mail adresiniz istenecek ve mailinize gönderilen aktivasyon linki ile verdiğiniz puan geçerli olacak.

Umarım desteklerinizi esirgemezsiniz. İşte katılım yaptığım yazılar. Yazılar çoğalabilir ancak şuanda karar aldığım 2 yazım var.

1- Kisisel_kategorisinde_5_Turk_blogu
2-
Tasarim_ve_Kodlama_ile_ilgili_5_Turk_blogu
3- Google_Chrome
4- Skyfire__Yeni_mobil_browserdan_sessiz_cikis

1 yorumlar On Buzla blog yarışması başladı

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz