Beklenen Whatsapp Web sürümü sonunda çıktı – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Beklenen Whatsapp Web sürümü sonunda çıktı

Herkesin beklediği whatsapp uygulamasının web sürümü sonunda çıktı. Ama şuan için sadece Android, Windows Phone ve Blackberry kullanıcıları için çıkmış bulunmakta. Whatsapp kurucusu Jan Koum’un dediğine göre IOS kullanıcılarının “apple platformunun limitleri” yüzünden şuan için IOS kullanımının olmayacağını ve biraz daha bekleyeceklerini söylemiş.

whatsappweb2

Son güncellemeyi aldıktan sonra buradan uygulamanın web sürümüne erişiyorsunuz. Uygulamanın son sürümünde (android kullanıcıları için bahsediyorum) Menü / Whatsapp Web kısmına geliyor ve web sürümü sayfasında çıkan QR Kodunu okutarak web sürümünü aktif ediyor ve kullanmaya başlıyorsunuz. Bir nevi cep telefonunuzdaki whatsapp’ın web uyarlaması olarak kullanıma açılmış gözüküyor. Ek olarak web sürümünu kullanmak için chrome tarayıcı kullanmanız gerekiyor.

whatsappwebjorn

Whatsapp web uygulamasın telefonunuz üzerinden bağlantı kurduğu için telefonunuz kapalı olursa yada telefonunuzun web erişimi olmaz ise whatsapp web uygulaması da çalışmaz duruma geliyor. Bunu da eklemek faydalı olacaktır.

İlgili Whatsapp Blog Yazısı

4 yorumlar On Beklenen Whatsapp Web sürümü sonunda çıktı

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz