Yeni temamızı birlikte düzenleyelim mi? – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Yeni temamızı birlikte düzenleyelim mi?

Blogumun temasını farkettiğiniz üzere değiştirdim ve sosyal ağlar üzerinden yorumlarınızı aldım. Bu konuda şöyle bir çalışma yapmak istedim. Spaksu Blog’u nasıl görmek istediğinizi bu başlık altından fikir alış-verişi yaparak bana iletirseniz sizlerin yorumları ile blog’a şekil verebiliriz. Bu yorumlar, renk, biçim, sağ tarafta görmek istedikleriniz, içerikler, içerik düzeni vb. şekilde olabilir. Beyin fırtınası başlasın.

6 yorumlar On Yeni temamızı birlikte düzenleyelim mi?

 • Merhaba Safa,
  Temanı facebook’taki arkadaşlığımız sebebiyle inceleme fırsatı bulabildim paylaşımların neticesinde elbette. =)
  themeforest üzerinde satılan temalardan biri “bliss” adıyla satılmakta yanlış hatırlamıyorsam. Ancak bu tema o kadar çok beğenilmişki – bana göre çok sığ- birçok blogger bu temayı sebebini anlayamasam da tercih etmekteler. Bence çok sıradan duruyor gibi geliyor. Layout başlı başına br sorun; çok geniş ve yarı retro gibi… Ortada bir yerlerde kalmış sanki. İsim vermem yanlış olur mu bilemiyorum; (dilersen yorumu editleyebilirsin) Hasan Yalçın Bey’de aynı tema üzerinden yayın yapmakta. Ben bir farklılık katmak gerektiğini düşünüyorum. Konsept çalışma olmasına elbette gerek yok ancak daha şık ve modern bir tema tercih edebilirdin.

  Geri bildirimlere verdiğin önem için de ayrıca teşekkürler.
  Sana başarılar diliiyorum,
  İyi Bloglamalar. ;)

  • Şimdilik bu tema üzerinden devam etmek istiyorum ve yorumlarında haklısın. Hasan Yalçın haricinde birkaç blog yazarıda bu temayı tercih etmiş. Bunun farkına temayı aldıktan sonra farkettim. Lakin bu temayı geliştireceğim için bu durum benim için pek önem arz etmiyor. Bu konuda da bir acelem yok. Yorumun için teşekkür ederim. Saygılar. :)

 • Öncelikle üst kısmı (header) içerik kısmı ile daha uyumlu yapabilirsiniz. Renkleri biraz eski ve çapraz desenler bir miktar hoş gözükse de yine de değiştirilmesinden yanayım. Ayrıca tema IE’da biraz soluk, Chrome’da ise fontlar kötü duruyor. Sağdaki Twitter widgetı tema ile daha uyumlu ve kaydırma çubuğu (scrollbar) mümkünse olmayan bir formda olabilir.

 • Kardeşim yeni teman hayırlı olsun gerçekten çok hoş olmuş.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz