TTnet’in ‘yeni’ online tv hizmeti – Tivibu – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

TTnet’in ‘yeni’ online tv hizmeti – Tivibu

Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından TTnet’in son hizmeti Tivibu, İnternet üzerinden canlı televizyon izlemenize olanak sağlayan bir servistir. Canlı televizyon izlemenin yanı sıra birkaç şekilde tivibu sistemini kullanabilirsiniz. Tivibu’nun bu servislerine yazının devamında kısaca bahsedeceğim.

Seç İzle : Tivibu Standart plus paketinde gelen Tivibu’nun bu servisi ile istediğiniz tv programlarını, kaçırdığınız dizileri, sinema filmlerini veya belgeselleri istediğiniz zaman izleyebileceksiniz. Bence gayet iyi bir servis.

Kirala İzle : Popüler sinema filmlerini belli bir ücret ödeyerek izleyebilme olanağı sağlayan servistir.

Tekrar İzle : Kaçırdığınız televizyon programlarını, dizileri üzerinden bir hafta geçmemek şartı ile tekrar izleyebilmenize olanak sağlayan servistir.

Durdur İzle : Canlı televizyon yayınını durdurabilir, çok yakında izlediğiniz programı geri alabilir, sonra da tekrar ileri sarıp kaldığınız yerden yayını devam ettirebileceğiniz servistir.

Tivibu sitesinden üye olarak ve yazılımı indirerek sistemden yararlanabilirsiniz.

http://www.tivibu.com.tr

5 yorumlar On TTnet’in ‘yeni’ online tv hizmeti – Tivibu

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz