Symbian Belle güncellemesi 8 Şubat’ta geliyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Symbian Belle güncellemesi 8 Şubat’ta geliyor

Nokia’nın Symbian’lı telefonlarına Belle güncellemesinin ne zaman geleceği ortaya çıktı; Nokia Vietnam’dan yayılan bir bilgiye göre, Symbian ^3 tabanlı telefonunu Anna yüklü olarak satın alan kullanıcılar, 8 Şubat’ta işletim sistemlerini Belle’ye yükseltebilecek.

İşletim sisteminin Belle sürümü yeni telefonlarda varsayılan olarak geliyor fakan Anna’lı telefonlara ne zaman güncelleme geleceği kesin değildi. Nokia N8, E7, X7, E6 ve C6-01 kullanıcıları şimdi Nokia’nı, Şubat’ın ilk haftasında güncellemeyi yayınlamasını beklemeye başlayabilir. Symbian’ın Belle sürümünde 6 ana ekran bulunuyor. Eski sürümlerden daha hızlı olan Belle’de herhangi bir sayfadayken bildirimlere daha kolay ulaşıldığı gibi internet deneyimi de iyileştirilmiş durumda.

Haber kaynağı : LOG.com.tr

1 yorumlar On Symbian Belle güncellemesi 8 Şubat’ta geliyor

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz