Samsung Galaxy Nexus jelly bean güncellemesi geldi – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Samsung Galaxy Nexus jelly bean güncellemesi geldi

Size daha önce söylediğim gibi telefonumu Samsung Galaxy Nexus olarak değiştirmiştim. Telefon ile birlikte gelen Android 4.0 ice cream sandwich versiyonunun bir üst sürümü Android 4.1 Jelly Bean dün itibari ile wi-fi açıkken kendiliğinden telefona indirilmiş ve bizede sadece yüklemek düştü.


Aslında daha önce kendim yükleyecektim fakat orjinalini bozmamak adına kendi yazılım güncellemesini beklemek istedim. Bu nedenle size tavsiyem telefonun orjinal yazılımının üzerine flash atarak bozmayın ve orjinal güncellemeyi bekleyin. Orjinal güncelleme kontrolünü Ayarlar/ Telefon Hakkında/ Sistem Güncellemeleri’nden yapabilirsiniz. Jelly Bean sürümü hakkındaki incelemelerimi ve görüşlerimi sizlere yakın zamanda tek tek anlatacağım. Ama kesin olan bir durum var bu güncelleme telefona gerçekten de can veriyor.

Zaten Google’ın sitesinde ICS ve JB arasındaki hız farkını slow motion olarak üstteki video ile gösterilmiş. Ciddi bir fark var gibi duruyor. Artı olarak Google Now özelliği sayesinde telefon üzerinde ve özellikle internet üzerinde arama kolaylaştırılmış durumda. Google Now’ı daha sonra ayrı bir başlıkta kısaca tanıtacağım. Alttaki videoda ise Google Now tanıtımı mevcut.

Şimdilik Jelly Bean hakkındaki izlenimlerim bu kadar ama takibi sürdürün çünkü devamı gelecek.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz