LG Optimus GT540 ve son değerlendirmeler – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

LG Optimus GT540 ve son değerlendirmeler

LG Optimus GT540 Blogger yarışmasında son güne geldik. Değerlendirmelerimi ve deneyimlerimi birkaç başlık halinde sizlere sundum. Telefon ile ilgili son düşüncelerimi sizinle bu başlık altında paylaşacağım.

Telefonumuzu tasarım olarak alttaki resimde gördüğünüz diğer LG dokunmatik cep telefonu ürünleri ile karşılaştırdığımız da tasarım ve estetik açısından üstünlüğü bariz mevcut.  İşletim sistemi olarak Android’i kullanan ikinci LG ürünü olarakta karşımıza çıkıyor.

En önemli soruya gelelim “Bu telefonu almalı mısınız ?”

Bir telefonu sadece konuşmak için, fotograf çekmek için, müzik dinlemek için veya mesaj çekmek için alıyorsanız bu telefon size fazla ve kullanımı zor gelebilir. Fakat online hizmetlere, sosyal ağlardaki aktifliğinize, telefonu bir telefondan çok bir bilgisayar gibi kullanacaksanız evet bu telefonu almalısınız.

Bunu daha öncede belirttim bu telefonu alırsanız ve telefonu yüzde yüz düzeyde kullanmak istiyorsanız mutlaka telefonun yanında bir internet paketi almanız gerekir. En basitinden GPS (navigasyon) özelliğini kullanmak istediğinizde Google haritalar uygulamasını kullanmalısınız. Bu uygulama haritaları internet üzerinden size gösterdiği için internet’e bağlı olmanız gerekir. Her yerde Wi-Fi (kablosuz ağ) bulamayacağınıza göre internet paketini bu telefonu almak isteyenler için şart görüyorum.

Onun dışında LG Optimus GT540 telefonu şuanda Türkiye’de bildiğim kadarı ile sadece Teknosa’da satılıyor. Fiyat olarak belirlenen, bize daha önce belirtilen fiyat düşürülerek 599TL’sına satışa sunuldu. Buradan teknosa satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yarışma için konuşmak gerekirse. İlk kez böyle bir etkinlikte bulunduğum için yarışmaya önem verdim. Fakat yarışma için herhangi bir iddia’m mevcut değil. Diğer blog yazarı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

10 yorumlar On LG Optimus GT540 ve son değerlendirmeler

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz