Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Yenilikçi ve yaratıcı yapısı ile dikkat çekmeyi başaran Zeo dijital ajansı tarafından düzenlenecek olan Digitalzone’16 Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı dünyaca ünlü arama motoru uzmanlarını bir araya getirecek.

Arama motorlarında yükselmenin ve dijital dünyadaki rekabet ortamında bulunmanın püf noktalarını anlatacak olan uzmanlar uluslararası SEO deneyimini ülkemizde yaşayabilmenizi sağlayacak. Dünyaca ünlü konferanslarda daha önce birçok kez konuşmacı olarak yer alan uzmanlar ile Digitalzone’16 etkinliğinde SEO dünyasını yakından takip eden kişiler bir araya gelecekler.

Türkiye’de SEO ve dijital pazarlama adına en kapsamlı konferansları düzenleyen Zeo ekibi, etkinliği Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı sloganı ile sunuyor. Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen etkinliklerde dijital pazarlama ve SEO dünyası ile ilgili önemli sırların paylaşıldığı etkinliğin bu yıl da büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

21 – 22 Ekim tarihlerinde Şişli Radisson Blu Hotel’de düzenlenecek olan etkinlik içerisinde Wil Reynolds, Rand Fishkin, Tom Anthony, Yiğit Konur ve Cosmin Negrescu gibi isimler bir arada yer alacaklar.

SEO dünyasında yaşanan son gelişmelerin masaya yatırılacağı konferansta 2 gün boyunca arama motoru dünyasındaki yenilikler ve yeni algoritma değişiklikleri de yer alacak. Dijital pazarlama konusunda önemli sırlar öğrenmek isteyenler bu yıl yine Digitalzone’16 etkinliğinde bir araya gelecekler.

Eş Zamanlı 2 Ayrı Oturum

Etkinliğin ilk günü olan 21 Ekim’de Zeo ekibinin kurucusu olan Yiğit Konur’un açılış konuşması ile konferans başlayacak. Yiğit Konur’un hemen ardından “Anahtar Kelime & Pazar Araştırmasında Yalnızca Uzmanların Bildiği Teknikler” konulu oturum Judith Lewis tarafından başlatılacak.

İlerleyen saatlerde SEO Monitor ekibinden Cosmin Negrescu, “Anahtar Kelimelerden Konu Başlıklarına Semantik Bir Yapı Oluşturmak” adlı konferansı ile devam edecek. Birbirinden seçkin isimlerin yer alacağı Digitalzone’16 etkinliğinde yer alabilmek için şimdiden yerinizi ayırtmakta fayda var. Rezervasyonlarınızı erkenden yaparak 2 oturum üzerinden eş zamanlı olarak devam edecek olan etkinlikteki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Konuşmacılardan bazıları;

alexandra_tachalova

brian_dean

cosmin_negrescu

gary_illyes

ilyas_teker

judith_lewis

mehmet_aktug

rand_fishkin

wil_reynolds

yigit_konur

9 yorumlar On Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz