#Çekiliş Sonuçlandı – Spaksu Blog 14.Yaşını Sizlerle Birlikte Kutluyor. – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

#Çekiliş Sonuçlandı – Spaksu Blog 14.Yaşını Sizlerle Birlikte Kutluyor.

Türkiye’nin kendi marka adına sahip ender ve halen aktif en eski bloglarından birisi olan Spaksu™ Blog 14 Yaşına giriyor. İlk yılı farklı bir alanadı altında geçiren ancak hosting sorunları nedeniyle yazılarını kaybeden Spaksu™ Blog son on üç yıldır Spaksu.com alan adı altında yayınına devam etmektedir. Aslında her yaş gününde hediyeler vermek isterdim ancak bir türlü nasip olmadı. Nasip bu güneymiş diyerek 14. yaş gününü siz değerli ziyaretçilerim ile birlikte kutlamak istediğim için çekiliş ile rastgele belirleyeceğim beş kişiye güzel hediyeler vermek istiyorum. Yazının devamında hem çekilişe katılım şartlarını hem de hediyeler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kazananlar;

  • @muharremata_ Fractal İstanbul Puzzle,
  • @ezgiekiiiz Fractal İstanbul Poster,
  • @umutttaciri, @thekuar, @asimekrem Spaksu Tişört,
  • @burak1709 Spaksu Kupa.

Hediyelerimiz (Toplam 5 Kişiye Hediye Verilecektir)

  • Fractal İstanbul Puzzle 3.000 Parça (puzzle)
  • Fractal İstanbul Poster 71 X 122 cm (poster)
  • 2 Kişiye Spaksu Tasarımlı Tişört
  • 1 Kişiye Spaksu Tasarımlı Kupa

Çekilişe Katılım Şartları;

Not: Bu Sosyal Amaçlı bir çekiliştir. Çekilişin iki amacı vardır. Birisi siz değerli takipçilerimiz ile hediyeleşmek. Bir diğeri ise sosyal amaçlı olan bu çekiliş aracılığı ile daha çok kişiye erişebilmektir. Çekiliş sonucunda takipten çıkmak yada bizi unutmak siz değerli takipçilerimizin vereceği karardır. Takipte kalırsanız kazançlı çıkacağınızı düşünüyorum. Kalmazsanız çok şey kaybetmezsiniz. smile (kendi ayağıma sıktığımı düşünenler olabilir ama gerçekleri söylemek lazım.) Her iki şekilde de ziyaretiniz için teşekkür ederim.

Dikkatinize: İstenilen bu bilgiler sadece çekiliş amaçlı kullanılacak olup çekiliş sonrasında bu kayıtlar silinecektir. Kesinlikle farklı bir amaç ile kullanılmayacağını şahsen teyit ediyorum. Sadece [Gerekli] olarak işaretli olan katılım şartlarını uygulamanız yeterlidir. Diğer katılım şartlarını uygulamak size bırakılmıştır. Sadece Türkiye’den katılım geçerlidir. Katılımınız için teşekkür ederim.

Safa PAKSU

22 yorumlar On #Çekiliş Sonuçlandı – Spaksu Blog 14.Yaşını Sizlerle Birlikte Kutluyor.

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz