Allianz ile Ayhan Sicimoğlu’ndan güç birliği – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Allianz ile Ayhan Sicimoğlu’ndan güç birliği

Bu yazımdaki konu Allianz firması olmasına rağmen konu önceliği bu gibi güzel projelerin üstadı olan Ayhan Sicimoğlu’nu anlatmak ve Allianz firmasına baskın yaparak nasıl süprizler ve etkileşimler yaptığını anlatmak istiyorum. Biraz Ayhan Sicimoğlu’ndan bahsedelim, 1950 Niğde doğumlu olan Sicimoğlu müzisyen, gezgin, radyocu ve iş adamı gibi birçok unvan sahibidir. Bununla beraber pozitif kişiliği ve etrafına yaydığı enerjinin güzelliği ile de tanıtabiliriz. Gelelim Sicimoğlu’nun Allianz ile olan etkileşimine.

Allianz’ye baskın yapan Ayhan Sicimoğlu yapılan toplantıları basıyor, Allianz sosyal medya hesaplarını ele geçiyor ve güzel paylaşımlar ile takipçilerle etkileşime geçiyor ve bütün paylaşımlarını #anılarınhastasıyım etiketi altında yapıyor. Viral tadında da olsa bence firmaların kişiler ile bu tip etkileşimlerde bulunması gerekiyor. Buna sosyal medyanın aktif kullanımı ve firmanın son kullanıcıya samimiyetini ve verdiği değeri göstermesi konusunda önemli bir adım olabilir. Bu konu aslında kişilerin işini kolaylaştıracağı gibi aynı zamanda firma çalışanlarının da daha özverili ve mutlu bir şekilde çalışmasına da en azından olanak sağlayabilir kanaatindeyim.

Allianz Türkiye alanında 70 ve üzeri sayıda ülkede bankacılık, sigortacılık ve varlık yönetimi hizmeti veren tanınmış bir sigorta şirketidir.

Ayhan Sicimoğlu hakkında daha fazla kısa bilgilere listelist sitesinin oluşturduğu “11 Maddeyle Keşke Kankam Olsa Diyeceğiniz ‘Sanatçı’: Ayhan Sicimoğlu” yazısı ile ulaşabilirsiniz.

1 yorumlar On Allianz ile Ayhan Sicimoğlu’ndan güç birliği

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz