Twitshot, Paylaştığınız bağlantılı tweetlere kolayca resim ekleyin – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Twitshot, Paylaştığınız bağlantılı tweetlere kolayca resim ekleyin

Twitshot, twitter üzerinde paylaşmak istediğiniz sayfaların içeriğinde bulunan resimleri tarar ve size otomatik olarak atacağınız tweet üzerine eklemeyi kolaylaştırır. Dün yayınlanan IOS uygulaması ile de iphone ve ipad üzerinden paylaştığınızı sayfalara da kolayca resim ekleyebilirsiniz.

2014’de yapılan bir twitter araştırmasına göre atılan tweetlere resim eklendiği taktirde yüzde 35 oranında tekrar tweet (Retweet) edildiği görülmüş. Yani ne olursa olsun twitlerinize eklediğiniz resimler her türlü ilgi çekebiliyor. Aynı zamanda Chrome eklentisi sayesinde de gezdiğiniz sayfaları da resimli bir şekilde twitter üzerinde paylaşabilirsiniz.

Sayfamızın solunda da görüldüğü üzere twitter butonu yerine twitshot butonunu kullanmaya başladık ki, eğer bu sayfayı yada Spaksu Blog üzerinde paylaşmak istediğiniz herhangi bir sayfayı kolayca resimli bir şekilde kolayca paylaşabilirsiniz. Henüz bir wordpress eklentisi yok ancak twitshot geliştiricisi yapılacakları arasında wordpress eklentisinin de olduğunu belirtti. Eğer sizde sayfanıza twitshot butonunu eklemek isterseniz buradan kodları alıp kolayca ekleyebilirsiniz.

➤ Twitshot [iOS Uygulaması]

1 yorumlar On Twitshot, Paylaştığınız bağlantılı tweetlere kolayca resim ekleyin

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz