Türk bloglarından inciler serisi (Nisan 2010) – SPAKSU™ Blog [fdx-switch-link]

Türk bloglarından inciler serisi (Nisan 2010)

Türk bloglarından inciler serisi devam ediyor. Bu ay sizlere teknoloji kategorisinde farklı alanlarda yazıları, makaleleri bulunan, sosyal medyayı iyi bir şekilde değerlendiren blogları tanıtacağım.

01 – t’infection (bağlantı);

Özellikle kodlama alanında kayda değer yazıları bulanan t’infection yazarının aynı zamanda tasarım programları üzerinede makaleleri bulunuyor. WordPress ile ilgili konularada el atan t’infection blogunu en azından tasarım ve kodlama ile uğraşan arkadaşlarıma  çok güzel bir kaynak oluşturabileceğimden şüphem yok.

02 – Base teknoloji (bağlantı);

Oyun geliştirme, Yapay zeka, Web uygulamaları, Bilişim dünyası ve Yazılım geliştirme gibi başlıca kategorileri bulunan Base teknoloji bloguna daha ziyade yapay zeka ve oyun geliştirmeye ilgisi olan arkadaşlarım girebilirler.

03 – Teakolik (bağlantı);


Eski toprak olarak adlandırmak istediğim başarılı bloglardan birisidir kendisi. 2006 yılında yayın hayatına başlayan Teakolik özellikle özgün yazıları ve incelemeleri ile göze çarpıyor. Sloganında da dediği gibi bilişim,teknoloji ve internet dünyasın dan güncel yazıları bulunuyor. Teknoloji dünyasını takip etmek isteyenlerin kesinlikle sık kullanılanlara eklemesi gereken bir blog.

04 – Pocketpc (bağlantı);


PocketPC takip ettiğim Mobil teknoloji dünyası ile ilgili makaleler, haberler ve incelemeleri bulabileceğiniz bir blogdur. 2007 Aralık’ta yayın hayatına başlayan PocketPc blogunu mobil teknolojiye ilgi duyan herkesin takip etmesini tavsiye ediyorum.

05 – Muyat (bağlantı);

Kişisel bir blog olmasına rağmen internet teknolojisi hakkında bir çok yazıları mevcuttur. Kişisel yorumları ile ayrıca konulara farklı bir bakış açısı getiren renkli bir blogdur.

4 yorumlar On Türk bloglarından inciler serisi (Nisan 2010)

Bi Yanıt Bırak:

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

© 2006-2023 Tüm hakları Spaksu Markasına aittir.
Bu site ve içeriği, Kullanım Kuralları kapsamında belirtilen koşullar çerçevesinde kullanılmalıdır. Hiçbir şekilde site ve içeriğinin tamamı veya bir bölümü, Kullanım Şartları yerine getirilmeden özel izin alınmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir ortamda kullanılamaz